Sportas

LFF nepriėmė Jonavos klubo į A lygą


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetas nusprendė, kad Jonavos futbolo klubas FK „Jonava“ nežais kitame A lygos sezone.

Pirmadienio vakarą vyko Nepaprastų atvejų komiteto posėdis, o antradienį komiteto nariai balsavo. Po balsavimo paaiškėjo, jog kitame A lygos sezone kaip dešimtoji komanda startuos Alytaus DFK „Dainava“, praneša LFF.

„Labai daug bendravome tiek su „Dainavos“, tiek su „Jonavos“  klubų vadovais,  taip pat su abiejų miestų merais, kad labai atsakingai įsivertintume situaciją. Sprendimas buvo labai sunkus, tačiau šiai dienai jis pasirodė teisingesnis,“ – sako LFF prezidentas bei Nepaprastų atvejų komiteto pirmininkas Tomas Danilevičius.

Anksčiau LFF skelbė, kad „po pasibaigusio licencijavimo proceso turime devynias komandas, kurioms buvo suteiktos licencijos žaisti A lygoje“. 

Jonavos ir Alytaus klubai pateikė prašymus dalyvauti A lygos čempionate išimties tvarka.

Jonavos klubas ištaisė buvusius trūkumus dokumentacijoje, tačiau tuomet LFF atstovai viešai patvirtino, kad trys neįvardinti Jonavos klubo žaidėjai yra įtariami sutartomis rungtynėmis, klubui ir žaidėjams esą pritaikytos sankcijos ir skirtos baudos. Jonavos klubas šį LFF sprendimą yra apskundęs.

A lygos sezonas startuoja pirmą kovo savaitgalį. 

341 views