Sportas

LFF blaškosi: nepriėmė sprendimo dėl Jonavos klubo


Ketvirtadienį įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kurio metu buvo sprendžiami svarbūs A lygos klausimai, tačiau komitetas nepriėmė sprendimo dėl FK „Jonava“ futbolo klubo dalyvavimo A lygoje.

FK „Jonava“ pateikė prašymą čempionate dalyvauti išimties tvarka. Reaguodamas į situaciją, DFK „Dainavos“ klubas taip pat pateikė prašymą dalyvauti A lygos čempionate išimties tvarka, praneša LFF.

FA „Šiauliai“, kurie taip pat galėtų pretenduoti į vietą A lygoje, tai padaryti atsisakė.

VK nariai nusprendė, kad abu klubai turi  paruošti ir pateikti papildomą dokumentaciją, kuri turi būti pristatyta iki vasario 22 d. ir tada bus priimti atitinkami sprendimai.

Nepaisant to, komiteto nariai patvirtino, kad 2021 m. A lygos sezone dalyvaus 10 komandų, praneša LFF.

Anksčiau federacija skelbė, kad „po pasibaigusio licencijavimo proceso turime devynias komandas, kurioms buvo suteiktos licencijos žaisti A lygoje“.

„Šiuo metu realiausias scenarijus yra toks, kad šie devyni klubai ir dalyvaus 2021 m. A lygos čempionate, žaisdami keturių ratų sistema, kai viena komanda per turą ilsisi, – praėjusią savaitę kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Žinoma, „Jonavos“ klubas dar turi galimybę kreiptis į LFF Vykdomąjį komitetą su prašymu žaisti A lygoje išimties tvarka.“

260 views