Mažeikių „Ereliai“ paskutinę sekundę įveikė „Jonavos“ klubą

NKL pirmenybėse Mažeikių „Ereliai“ po pergalingo Augustino Venckaus dvitaškio 81:79 (10:27, 27:22, 16:6, 28:24) šventė pergalę prieš „Jonavos“ klubą. Svečiai rungtynes pralaimėjo nepaisant antrajame kėlinyje turėto 22 taškų pranašumo.

Puikiai rungtynes pradėję jonaviškiai pirmojo kėlinio pabaigoje po Modesto Žaunieriūno dvitaškio susikrovė solidų pranašumą (27:10).

Antrojo kėlinio viduryje Martynas Pacevičius įkrovė iš viršaus ir šeimininkus pasiuntė į triuškinantį 22 taškų deficitą. Visgi įpusėjus ketvirčiui „Ereliai“ spurtavo 20:10 ir sumažino svečių pranašumą iki 12 taškų.

Trečiajame kėlinyje puikiai gynyboje dirbę mažeikiškiai Jonavos klubo krepšininkams leido pelnyti tik 6 taškus ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui turėjo 2 taškų atsilikimą (53:55).

Lemiamame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti 19 sekundžių A. Venckus neklydo nuo baudų metimo linijos ir išvedė šeimininkus į priekį (79:77), tačiau kitoje aikštės pusėje po 4 sekundžių tuo pačiu atsakė „Jonava“ ir rezultatas buvo lygus (79:79).

Tuomet A. Venckus po minutės pertraukėlės likus 0,7 sek. metimu krisdamas iš vidutinio nuotolio nulėmė šeimininkų pergalę.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 23 (8 atk. kam.), Augustinas Venckus 21, Bernardas Tayloras 17 (28 naud. bal., 9 atk. kam.), Justas Nausėdas 13 (5 rez. perd.).

„Jonava“: Modestas Žaunieriūnas 25, Martynas Pacevičius 13 (20 naud. bal.), Killvenas Samuelis 12 (5 rez. perd.), Kahillas Thomasas 11 (10 atk. kam.).