Naujienos

Jonavos „CBet” tikrame trileryje palaužė „Šiaulius”

Jonavos „CBet” antradienio vakarą susitiko su Šiaulių „Šiauliai” atstovais. Atkaklių rungtynių pabaigoje pergalę šventė šeimininkai, kurie sumetė net 16 taiklių tritaškių.

Varžovai startavo atkarpa 10:0, tačiau praėjus beveik 3 pirmo kėlinio minutėms, jonaviečių taškų sąskaitą atidarė Justas Furmanavičius, kuris prasižeržimo metu pelnė 2 taškus ir pasižymėjo taikliu baudos metimu.

Svečiai ir toliau išlaikė dviženklį pranašumą bei neleido labiau priartėti. Furmanavičius pirmojo kėlinio pabaigoje sukūrė įspūdingo grožio epizodą –  galingai sugrūdo kamuolį į varžovų krepšį (10:21).

Paskutinės pirmo ketvirčio „CBet” atakos metu Tauras Jogėla pridėjo taiklų baudos metimą ir kėlinį užbaigėme su 10 taškų deficitu (14:24).

Antrą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo Ryan Larson. Šiauliečiai ir toliau laikėsi priekyje, o kiek apmažinti varžovų persvarą padėjo komandos kapitono, taip pat sėkmingas tolimas šūvis (22:28).

Svečiai bandė nutolti, bet Justas Furmanavičius neleido to padaryti – po dar vieno sėkmingo prasiveržimo link varžovų krepšio jis aptirpdė svečių pranašumą (32:36). Kėlinio pabaigoje Furmanavičius ir toliau tęsė nepakartojamą pasirodymą – nubaudė varžovus dar 2 tritaškiais ir leido po pirmos rungtynių pusės pirmauti rezultatu 45:43

Jonaviečiai šiandien vieną po kito skraidino sėkmingus tolimus metimus, tačiau svečiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje vis mažino atsilikimą, o likus žaisti 2 minutes šeimininkų persvarė besiekė 2 taškus.

Lemiamu momentu svarbu tritaškį pridėjo Strahinja Mičovič, o galingu dėjimu iš savo vietų žiūrovus pakėlė Lukas Kreišmontas (81:74).

Šiauliečiai nesudėjo ginklų ir rungtynių pabaigoje padarė spurtą, kurio metu priartėjo visai prie pat – 81:80. Varžovai dar turėjo šansą paskutinės atakos metu persverti rungtynių baigtį, tačiau jonaviečiai didvyriškai sustovėjo gynyboje bei iškovojo pergalę namų tvirtovėje.

Kitas rungtynes jonaviečiai žais balandžio 8 dieną 18:30 su Klaipėdos „Neptūnu”.

CBet: Justas Furmanvičius 23, (5 atkovoti kamuoliai), Strahinja Mičovič 16, Ryan Larson 16 (8 rezultatyvūs perdavimai), Tauras Jogėla 10 (9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai),  Diante Garret 8.