„Vikingų“ ir „Šiaulių“ akistata pasibaigė lygiosiomis

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamos 10-ojo turo kovos. Anksčiausiai kova vyko Šiauliuose, kur lygos naujokai FA „Šiauliai“ susitiko su praėjusių metų prizininkais Jonavos „Vikingais“.

Šių komandų kova buvo labai atkakli ir pasibaigė lygiosiomis 3:3. Įdomu tai, kad pirmajame kėlinyje komandos įvarčių neįmušė, bet progų turėjo abi.

Tos progos įvarčiais virsti pradėjo tik antrajame kėlinyje. Pirmi į priekį įsiveržė FA „Šiauliai“, kurie pelnė du įvarčius paeiliui.

Gan greitai „Vikingai“ sušvelnino rezultatą, bet taip pat greitai FA „Šiaulių“ narys Dovydas Jansonas atstatė dvejų įvarčių persvarą.

Visgi Gytis Vasylius dar tą pačią minutę vėl sumažino „Šiaulių“ persvarą iki minimumo, o 34 minutę „status quo“ atstatė dublį pelnęs Artūras Rocys.

Iki mačo pabaigos progų išplėšti pergalę turėjo abu klubai, bet galiausiai jie tenkinosi lygiu rezultatu.

Rezultatas: FA „Šiauliai“ 3 : 3 Jonavos „Vikingai“

• 22’ [1 : 0] Ernestas Pilypas
  • 26’ [2 : 0] Dominykas Kubilinskas
  • 29’ [2 : 1] Artūras Rocys30’ [3 : 1] Dovydas Jansonas
  • 30’ [3 : 2] Gytis Vasylius
  • 34’ [3 : 3] Artūras Rocys