Sportas

„Vikingai“ namuose sutriuškino varžovus iš Šiaulių

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje Jonavos „Vikingai“ savo namų arenoje sugebėjo net 9:0 sutriuškinti FA „Šiaulių“ ekipą, nepalikdama jai šansų pakovoti bent dėl taško. Negana to, „Šiauliai“ šias rungtynes užbaigė su dvejomis raudonomis kortelėmis.

Net ištikimiausi „Vikingų“ fanai, spėję rungtynių rezultatą komandos facebook puslapyje, nesitikėjo tokio triuškinančio rezultato.

Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ iškart labai didelės persvaros nesusikrovė, bet savo progas bent jau pavertė įvarčiais. Po kartą pasižymėjo Genaras Samsonik, Jurijus Jeremejevas ir Aleksandras Lebedevas, tad į pertrauką „Vikingai“ išėjo pirmaudami 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmasis ir vėl pasižymėjo Genaras Samsonik, bet galutinis rungtyniū lūžis įvyko po minutės. „Šiaulių“ narys Ernestas Pilypas gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o „Vikingai“ kiekybiniu pranašumu pasinaudojo žaibiškai bei vos per tris minutes pelnė tris įvarčius.

28 minutę Emilis Gasiūnas taip pat gavo geltoną kortelę ir „Vikingai“ turėjo jau dvejais žaidėjais daugiau, o tai pavirto dar dviem greitais įvarčiais.

Per likusias 10 rungtynių minučių komandos jau žaidė ramiau, nes žinojo, kad tokios persvaros panaikinti nepavyks. Ta persvara taip ir nepasikeitė ir „Vikingai“ džiaugėsi triuškinančia pergale.