Naujienos

Policija perims vaizdo kameras Jonavoje ir Rukloje


Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius trečiadienį susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pareigas laikinai einančiu Elanu Jablonsku, viršininko pavaduotoju Darium Pliavga ir Jonavos rajono PK viršininku Šarūnu Martinkėnu.

Policijos vadovai informavo rajono merą, kad Kauno apskrities VPK sutinka perimti Jonavos mieste ir Ruklos miestelyje sumontuotas vaizdo kameras bei vykdyti vaizdo stebėjimą, praneša savivaldybė.

Jonavos rajono savivaldybės administracija prašė policijos perimti Rukloje  sumontuotą didelį kiekį vaizdo kamerų paaiškėjus, kad dalį jų buvęs seniūnas nukreipęs į gyventojų langus. Siekiant išvengti galimo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) pažeidimo,  visos kameros buvo išjungtos.

Susitikimo metu taip pat aptartos savivaldybės ir policijos bendradarbiavimo gairės, įvertinta nusikalstamumo situacija mieste ir rajone, kalbėta apie policijos pareigūnų veiklos aktyvinimą stebint viešosios tvarkos pažeidimus, stiprinant kelių eismo saugumą.

687 views