Naujienos

Pirmose pusfinalio rungtynėse – „Vikingų” triumfas

Lietuvos Futsal A lygoje antradienį vakare Radviliškio sporto arenoje sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose Jonavos „Vikingai“ sutriuškino Mažeikių VIP klubą rezultatu 10:5.

Pirmajame kėlinyje buvo įmušti tik trys įvarčiai. Du iš jų pelnė „Vikingų“ puolėjas Paulius Osauskas, o rezultatą sušvelnino Edgaras Baranauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje P. Osauskas įsirašė „hat-tricką“, po to dar po įvartį pridėjo Genaras Samsonik ir Martynas Stankevičius ir taip „Vikingų“ persvara išaugo iki keturių įvarčių.

Ją kelis kartus mažinti bandė VIP veteranas Arūnas Šteinas, tačiau tarp jo įvarčių net du kartus spėjo pasižymėti P. Osauskas, savo sąskaitoje turėdamas jau penkis įvarčius.

Rungtynių pabaigoje „Vikingų“ komandoje „hat-tricką“ pasiekė G. Samsonik ir nors VIP taip pat pasižymėjo kelis kartus, bet sumažinti triuškinančios „Vikingų“ persvaros nepavyko.

Tai buvo pirmosios pusfinalio rungtynės, o atsakomoji šių komandų akistata įvyks kovo 20 dieną Jonavoje.