R_Sinkevicius
Naujienos

Paskirtas naujas „Agrochemos“ generalinis direktorius


Vienos didžiausių Baltijos šalyse trąšų prekybos ir agroverslo grupės „Agrochema“, valdančios bendroves „Agrochema“, „Agrochema plius“, „Žemaitijos grūdai“ bei Latvijoje ir Estijoje veikiančias dukterines įmones, valdybos sprendimu nuo liepos 1 d. generaliniu direktoriumi paskirtas dr. Mindaugas Liaukonis, o buvęs vadovas Erikas Bėrontas atšauktas iš užimamų pareigų.

„Prasidedant naujam žemės ūkio sezonui, nusprendėme dar labiau sustiprinti agroverslo, kuris yra viena iš strateginių koncerno „Achemos grupė“ veiklos sričių, vadybą stipresne ir kompetentinga komanda.

Naujam vadovui iškeltas uždavinys greičiau užbaigti jau pradėtus pokyčius, padidinti agroverslo įmonių grupės veiklos efektyvumą, pagerinti teikiamų paslaugų ir produktų prieinamumą žemdirbiams“, – sako UAB „Agrochema“ ir UAB „Agrochema plius“ valdybos pirmininkas Gintaras Balčiūnas.

Mindaugas Liaukonis yra baigęs Vytauto Didžiojo Universitetą ir įgijęs matematikos mokslų daktaro laipsnį. Ilgametę vadovaujamo darbo patirtį sukaupė dirbdamas tarptautinėse gamybos, technologijų ir prekybos bendrovėse.

Jis yra koncerno „Achemos grupė“ vystymo direktorius, Europos trąšų gamintojų asociacijos „Fertilizers Europe“ valdybos narys, prekybos ir ekonomikos komiteto vicepirmininkas. Dar anksčiau ėjo Lietuvos projektų valdymo asociacijos prezidento ir valdybos pirmininko pareigas.

Koncernui „Achemos grupė“ priklausančios „Agrochemos“ įmonių grupėje dirba beveik 500 darbuotojų.

UAB „Agrochema“ info.

554 views