Naujienos

Pasirodė pirmieji būsimo Jonavos baseino vaizdai


Naujojo Jonavos baseino projektuotojai UAB „Simper“ paskelbė pastato statybos projekto projektinius pasiūlymus, kuriuose galima pamatyti pirmąsias būsimo baseino vizualizacijas.

Pateiktuose dokumentuose nurodoma, kad vieno aukšto su rūsio patalpomis pastato plotas būtų 4420 kv. m. Pastate projektuojamos aštuonios zonos: holas-kavinė-registratūra, kūdikių baseinas, plaukimo baseinas, SPA baseinai, administracija, persirengimo, dušų ir WC, pirčių zonos.

Pagrindinis patekimas į sporto paskirties pastatą per holo-kavinės-registratūros zoną.

Vakarinėje pastato dalyje išsidėsčiusios plaukimo baseino, SPA ir kūdikių baseino zonos. Rytinėje pastato dalyje – administracijos, persirengimo, dušų, tualetų ir pirčių zonos.

Baseino pastate projektuojamas stiklo aliuminio konstrukcijų Vakarų pusės fasadas. Pastato atitvaros ir medžiagos parenkamos tokios, kad būtu užtikrinta pastato architektūrinė išraiška ir kad būtu tenkinami A+ klasės pastatams keliami energetiniai reikalavimai.

Pastato konstrukcijos – gelžbetoninės kolonos, gelžbetoninis perdengimas, medinės stogo sijos.

Pranešimas apie visuomenei svarbaus statinio projektavimo pradžią ir projektiniai pasiūlymai skelbiami Jonavos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.jonava.lt

Naują baseiną planuojama statyti dabartinėje miesto centrinio stadiono teritorijoje. Architektams buvo keliama užduotis taip suprojektuoti pastatą, kad pagrindiniai baseino langai žvelgtų į Joninių slėnį ir slidinėjimo trasą.

Baseiną tikimasi pastatyti per dvejus metus, jo statyboms planuojama išleisti iki 4 mln. eurų.

UAB „Simper“ skelbia suprojektavusi ne vieną naują baseino pastatą Lietuvoje, įmonės projektų sąraše – Palangos ir Garliavos arenos.

4182 views