Naujienos

Padėkos vakaro metu išdalintos „Krištolinės gulbės“


Ketvirtadienio vakarą Jonavos kultūros centre pagerbti ir apdovanoti šiais metais Jonavos rajonui ir jo žmonėms labiausiai nusipelnę kraštiečiai. Tradicinio rajono savivaldybės Padėkos vakaro metu įteiktos iš viso trys „Krištolinės gulbės“, praneša savivaldybė.

„Tai išskirtiniai žmonės, kurie suteikia pagalbą, kurie savo darbu rūpinasi pačiais silpniausiais ir labiausiai pažeidžiamais. Ačiū jiems ir Jums visiems – Jūs esate mano įkvėpimas“, – susirinkusiems jonaviečiams dėkojo rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Apdovanojimas  ,,Krištolinė gulbė“ įteiktas  Jonavos rajono socialinių paslaugų centro direktorei Valentinai Demidenko, už nuoširdų ir atsidavusį darbą kuriant efektyvų socialinių paslaugų tinklą Jonavoje ir asmeninį veiklos pavyzdį siekiant pastebėti kiekvieną, kam reikia pagalbos, rūpesčio ar postūmio tampant pilnaverčiu visuomenės nariu.

Jonavos simboliu apdovanotas kunigas Raimundas Kazaitis – už ilgametę tarnystę Dievui ir žmonėms Žeimių Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo  bei Kulvos Švenčiausios Mergelės Marijos parapijose, už paprastumo pavyzdį kuriant nepaprastą, o pripildytą meilės artimui  kasdienybę.

Inga Petrikonienė, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos mokytoja ir Jonavos katalikiško jaunimo centro ,,Vartai“ vadovė „Krištoline gulbe“ apdovanota už ilgametį vaikų ir jaunimo vertybinį švietimą, katalikiškų stovyklų organizavimą ir asmeninio gyvenimo pavyzdį ugdant jaunąją kartą.

„Krištolines gulbes” nominantams įteikė meras M. Sinkevičiaus, rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas, jo pavaduotoja Birutė Gailienė ir LR Seimo narys Rimantas Sinkevičius.

Vakaro metu koncertavo tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė Julija Rockina, įvairių konkursų prizininkė Karolina Krivickaitė, akordeonistų trio „Three‘o“ ir Mantas Jankavičius su grupe.  

A. Reipos, K. Putelio nuotr.

1977 views