Sportas

Moterų rinktinė laimėjo Jonavoje


Jonavos miesto centrinis stadionas šventiškai priėmė moterų Baltijos taurės turnyrą, o Lietuvos rinktinė sirgalius nudžiugino atakuojančiu žaidimu ir pergale rezultatu 5:0.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė jonavietė Paulina Sarkanaitė bei susilaukė vietos sirgalių ovacijų.

22-ejų futbolininkė prieš rungtynes davė interviu LFF, kauriame pasakojo, kadprie jos karjeros pradžios nemenkai prasidėjo tėtis.

„Mano tėtis labai mėgo sportuoti, tai visada mane imdavo į stadioną. Gavosi taip, kad trečioje klasėje atėjo trenerė, mokykloje, kurioje aš mokiausi ir pasiūlė man žaisti. Reikėjo šiek tiek laiko, nes buvau jauna ir ne aš priimdavau tuos sprendimus, o tėvai. Išleido mane į mergaičių komandą, likau ir patiko“, – aiškino žaidėja.

Ji taip pat teigė, kad šiuo metu didžiausiais jos idealais išlieka jos bendraklubės, su kuriomis ji kiekvieną dieną treniruojasi.

„Anksčiau būdavo įvairiausių idealų, bet šiuo metu, manyčiau, tai yra mano komandos draugės, kurios kiekvieną dieną nori būti geresnės, žaisti geresnį futbolą, tai ir yra mano įkvėpimas, mano aplinka“, – akcentavo futbolininkė.

Pastaruoju metu ji atstovauja pajėgiausiai šalies komandai – Šiaulių „Gintrai“. Kaip pasakojo P. Sarkanaitė, jos prisijungimą prie komandos nemaža dalimi nulėmė ir treneris Rimantas Viktoravičius.

„Pats treneris mane kalbino, kai man buvo gal 16 metų. Tada kartais jau pažaisdavau ir „Gintroje“, ir Jonavoje, atstovavau ir rinktinėms, bet atėjo toks laikas, kai teko pasirinkti, kur noriu važiuoti, ką noriu studijuoti.

Aišku, Kaunas buvo pirmoje vietoje, bet norėjosi aukštesnių futbolo pasiekimų, teko apgalvoti ir priimti sprendimą vykti į Šiaulius“, – mintimis dalinosi žaidėja.

Pagal LFF info.

272 views