Sportas

„Kauno Žalgiris“ laimėjo Jonavoje


Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dar dvejos vienuoliktojo turo rungtynės. Centrinės turo rungtynės vyko Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ priėmė „Kauno Žalgirį“: svečiams pavyko laimėti rezultatu 4: 2.

„Kauno Žalgiris“ šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį. 6 minutę juos į priekį išvedė Tomas Bučma.

Tačiau jau po trijų minučių rezultatas tapo lygus, o jį išlygino ukrainietis Ihoris Manduras. Tai buvo viskas pirmajame kėlinyje, daugiau komandos jo metu nepasižymėjo.

Antrasis kėlinys prasidėjo žaibišku Ricardo įvarčiu ir „Kauno Žalgirio“ persvaros susigrąžinimu. Po penkių minučių Marcelo padvigubino svečių pranašumą, bet vos po minutės I. Manduras džiaugėsi dubliu ir „Vikingai“ vėl buvo tik per vieną įvartį.

Tačiau šios trapios „Kauno Žalgirio“ persvaros šeimininkams taip ir nepavyko panaikinti, o rungtynių pabaigoje Kauno komandos pergalę galiausiai įtvirtino brazilas Wesley.

Tuo metu Gargžduose vyko dar atkaklesnės rungtynės, kuriose vietos „Pramogos“ 3:2 palaužė „Širvintos – VGTU Vilkai“ žaidėjus.

Širvintų ekipos gretose žaidė „Hegelmann“ puolėjas Ignas Kružikas, kuris pelnė greitą įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Gargždų ekipa jau tik artėjant kėliniui link pabaigos rezultatą išlygino, o tai padarė Aurimas Skurdelis.

Po pertraukos „Pramogos“ sugebėjo įsiveržti į priekį dėka Donato Surblio tikslaus smūgio.

Šią persvarą „Pramogos“ išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Tiesa, 37 minutę „Pramogos“ įsimušė į savo vartus, bet taip pat pelnė įvartį į varžovų vartus, tad vieno įvarčio pranašumas išliko ir „Pramogos“ iškovojo tris taškus.

Futsal.lt info.

66 views