Kultūra

Kalėdų eglės įžiebimą Jonavoje palydės 3D vaizdų šou


Jonavos kultūros centras (JKC) pristato 3D vizualizacijas, kurias gyventojai galės pamatyti lapkričio 28 d., Jonavos Kalėdų eglės įžiebimo šventės vakarą, ant savivaldybės pastato Santarvės aikštėje.

Vizualizacijų pradžia – 18 val. JKC informuoja, kad vaizdai bus rodomi visą vakarą, kas 20 min., todėl nebūtina skubėti ir būti pirmiems.

Jau antrus metus iš eilės Jonavos miesto centre esančiame Ramybės skvere nušvis įspūdingas Kalėdinių eglučių miestelis. Į Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus kvietimą kurti unikalų Kalėdinių eglučių miestelį atsiliepė per 70 rajono įstaigų ir įmonių.

Viena už kitą gražesnės, įdomesnės ir įspūdingesnės Kalėdinės eglutės kurs nepakartojamą šventinę nuotaiką ir skleis Kalėdinę dvasią Jonavoje.

Pagrindinė gražuolė Jonavos Kalėdų eglė, kaip visuomet, puikuosis Sąjūdžio aikštėje, dar viena šventinė erdvė bus sukurta Joninių slėnyje.

Stebuklingas, nepakartojamas ir abejingų nepaliekantis Kalėdinių eglučių miestelis bei pagrindinė Jonavos miesto eglė nušvis lapkričio 28 d.

Jonavos Kalėdų eglės ir eglučių miestelio įžiebimo programos tiesioginę transliaciją bus galima stebėti internetu JKC interneto puslapyje.

Venkime susibūrimų, laikykimės saugaus atstumo ir būkime sveiki!

JKC, Jonavos TIC info.

843 views