Naujienos

Jonavos „Vikingai“ – Futsal A lygos finale

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaisti abu atsakomieji pusfinalių susitikimai, po kurių tapo aiškūs finalo dalyviai, kurie ir kovos dėl šių metų čempionų vardo. Jais tapo reguliariajame sezone pirmas dvi vietas užėmę klubai – „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“.

Abi šios komandos laimėjo ir pirmąsias pusfinalio rungtynes, abi jos laimėjo ir šios dienos mačus. Jonavos „Vikingai“ šventė pergalę antrosiose pusfinalio rungtynėse prieš Mažeikių VIP. Tiesa, įvarčių šį kartą buvo mažiau – pergalė iškovota rezultatu 5:2.

Įdomu tai, kad pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas jau artėjant kėlinio pabaigai, o jį įmušė VIP komanda. 16 minutę Marius Butėnas realizavo paskirtą baudinį ir VIP kurį laiką pirmavo.

Be savo lyderio Edgaro Baranausko, kuris patyrė traumą ir negalėjo padėti komandai, žaidę VIP persvaros iki pertraukos neišsaugojo. Prieš pat švilpuką rezultatą išlygino Vladimiras Derendiajevas.

Gerai kėlinį užbaigę „Vikingai“, gerai pradėjo ir antrąjį. Per pusę kėlinio jiems pavyko įmušti tris įvarčius be atsako ir taip kardinaliai pakeisti rungtynių eigą.

Nors Tomo Bružo įvartis dar bandė sugrąžinti intrigą, bet ją galiausiai panaikino Genaro Samsonik antrasis įvartis ir sugrąžinta trijų įvarčių persvara, kurią Jonavos ekipa išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei užtikrintai žengė į finalą.

Čempionų titulą ginantis Kauno klubas atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Gargždų „Pramogas“ vėl nugalėjo dvejų įvarčių skirtumu 4:2.

Finalinės rungtynės vyks kovo 23 ir 27 dienomis.