Naujienos

Jonavos futbolo klubas bendradarbiaus su BE1 NFA


VšĮ „Jonavos futbolas“ pradeda bendradarbiauti su BE1 Nacionaline futbolo akademija (BE1 NFA). Ketvirtadienį Jonavos rajono savivaldybėje „Jonavos futbolas“ direktorius Eisvinas Utyra ir BE1 NFA vadovas Andrius Markevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Šalys susitarė kartu formuoti pagrindinę komandą, kuri atstovaus Jonavos miestui LFF Pirmos lygos futbolo pirmenybėse, praneša savivaldybė.

Akademijos specialistai taip pat prisidės prie Jonavos jaunųjų futbolo žaidėjų ugdymo proceso.

„Sveikinu šį Jonavos klubo ir Nacionalinės futbolo akademijos bendradarbiavimą ir tikiuosi, kad naujieji partneriai padės grąžinti pergales į Jonavą, o akademijos sukaupta patirtis ir specialistų žinios leis užtikrinti kokybišką jaunųjų talentų ugdymą Jonavos rajone bei sėkmingą jų įsiliejimą į suaugusiųjų komandas“, – sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

BE1 NFA vadovas A. Markevičius patikino, kad šis bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas ir suteiks Jonavos gyventojams daug gerų emocijų futbolo stadione.

„Kai pirmą kartą buvome pakviesti aptarti galimybės prisidėti prie jaunųjų Jonavos futbolo žaidėjų ugdymo proceso, pajautėme, kad Jonava yra miestas, pasiryžęs pokyčiams – miesto vadovai siekia sparčiai augti, o turima sporto infrastruktūra yra aukščiausio lygio. Todėl priėmėme sprendimą ne tik prisidėti ugdant jaunuosius talentus, bet ir perkelti pagrindinę BE1 NFA komandą į Jonavos miestą“, – sakė A. Markevičius.

2022 m. sezono metu LFF I lygoje BE1 NFA komanda tik per 1 tašką liko be bronzos apdovanojimų, praleido mažiausiai įvarčių, lyderiavo lygoje pagal jaunimo integraciją į vyrų futbolą.

FK „Jonava“ pastarąjį sezoną žaidė A lygoje, tačiau neiškovojo nei vienos pergalės ir savo pasirodymą užbaigė paskutinėje turnyro lentelės vietoje.

Jonavos rajono savivaldybės taryba lapkritį pritarė sprendimui investuoti papildomų lėšų į Jonavos futbolą ir perimti VšĮ „Jonavos futbolas“ valdymą.

140 views