Naujienos

Ilgametė pareigūnė L. Paklina išlydėta į pensiją


Jonavos rajono savivaldybėje penktadienį pagerbta ilgametė Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina, nusprendusi išeiti į pareigūnų valstybinę pensiją.

Savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius padėkojo L. Paklinai už ilgalaikę ir nepriekaištingą tarnybą, bendruomenių stiprinimą ir nusikaltimų prevenciją, praneša savivaldybė.

„Tikiuosi, kad niekur iš Jonavos nepabėgsite, būsite ir toliau tokia aktyvi ir matoma visuomenėje. Visų jonaviečių vardu dėkoju Jums už Jūsų gražiausius metus, praleistus policijos tarnyboje“, – sakė rajono meras.

L. Paklina policijos struktūroje praleido 24 metus. Iš pradžių dirbo nepilnamečių reikalų inspektore, vėliau – bendruomenės pareigūne. Vykdydama prevencinį darbą L. Paklina su kolegomis nuolat lankėsi ugdymo įstaigose, bendruomenių renginiuose, organizavo įvairias akcijas.

2018 m. Mero padėkos vakare už aktyvų bendradarbiavimą tarp policijos ir bendruomenės formuojant saugią aplinką Jonavos rajone L. Paklinai įteiktas apdovanojimas „Šviesos bokštas“.

A. Reipos nuotr.

406 views