Sportas

I lygos BE1 futbolo komanda keliasi į Jonavą


Kauno mieste susikūrusi BE1 futbolo komanda, rungtyniaujanti LFF I lygoje, keliasi į Jonavos miestą, kuriame tikisi iškovoti kelialapį į aukščiausiąją Lietuvos futbolo lygą.

Pasak BE1 klubo vadovo Andriaus Markevičiaus, sprendimą persikelti į Jonavą klubas priėmė matydamas aktyvaus sporto miesto potencialą bei Jonavoje ypač sparčiai vystomą sporto infrastruktūrą.

„Tikime, kad Jonavoje galėsime užtikrinti palankiausias sąlygas žaidėjų tobulėjimui, – sako A. Markevičius. – Mūsų pagrindinis tikslas – pagerinti Jonavos futbolo lygį, išvesti Jonavos miesto komandą į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą ir garsinti Jonavos vardą“.

Klubo vadovas pabrėžia, kad BE1 Nacionalinė futbolo akademija, kurioje yra ugdomi jaunieji Lietuvos futbolo talentai, savo veiklą tęs Kauno mieste – į Jonavą persikelia tik BE1 vyrų komanda.

„BE1 NFA“, kurią praėjusiais metais sudarė vyrų ir akademijos jaunimo komandos, išskyrėme į du juridinius vienetus: BE1 Nacionalinė futbolo akademija (BE1 NFA) ir toliau veiks Kaune, o FK „BE1″ žaidėjai taps Jonavoje registruotos įstaigos dalimi“, – organizacijos padalijimą paaiškino A. Markevičius.

Naujai susibūrusi komanda vadinsis FK BE1 Jonava. 2024 m. ji yra registruota dalyvauti LFF I lygos pirmenybėse.

Praėjusio sezono metu BE1 I lygoje užėmė antrąją vietą ir pereinamosiose rungtynėse kovojo dėl patekimo į A lygą.

FK BE1 Jonava info.

238 views