Naujienos

FK Jonava įveikė „Šilą“, kitos rungtynės – jau su žiūrovais


Jonavos FK „Jonava“ penktadienį namuose rezultatu 3:2 nugalėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ komandą ir pasiekė jau penktąją pergalę iš eilės.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau 4 min. pelnė FK „Jonava“ saugas iš Slovakijos Filip Halgoš, tačiau netrukus, 9 min., svečiai išlygino rezultatą, o dar po trijų minučių Paulius Osauskas įsimušė į savo vartus.

Pirmąjį kėlinį pralaimėję, jonaviečiai persvėrė rezultatą antrąjame: įvarčius pelnė Andrius Kazakevičius (67 min.) ir Tadas Eliošius (88 min.)

Kitas rungtynes FK „Jonava“ vėl žais namuose – ketvirtadienį, balandžio 22 d., 18 val. susitiks su Vilniaus „Riteriai B“ komanda. Šias rungtynes stadione jau galės stebėti iki 150 žiūrovų. 

Vyriausybės sprendimu, namų rungtynių šeimininkas privalės nustatyta tvarka organizuoti bilietų platinimą elektroniniu būdu ir žiūrovų registravimą kontroliuojant jų patekimą į stadiono tribūnas.

Stebėti rungtynes sirgaliai galės tik iš sėdimųjų vietų, vyresniems nei 6 metų žiūrovams viso renginio metu reikės dėvėti apsaugines kaukes.

Pagal I lygos ir FK „Jonava“ info.

535 views