Lietuva

AB „Achema“ padėkojo darbuotojams už kartu kuriamus stebuklus


Penktadienį Jonavoje iškilmingos ceremonijos metu pasveikinti AB „Achema“ veteranai ir įmonės metų darbuotojai. Tradicinėje veteranų šventėje tvyrojo Kalėdų laukimo dvasia, o šventės šūkis skelbė – „Stebuklai kuriami kartu“.

Beveik 2 tūkst. AB „Achema“ darbuotojų ir jų artimųjų į Jonavos sporto arenoje vykusią šventę žengė raudonu kilimu. Salėje achemiečius pasitiko ir muzikiniais kūriniais sveikino atlikėjai Ieva Zasimauskaitė, Petras Daunys, Martynas Kavaliauskas, Ovidijus Vyšniauskas, A‘capella solistai ir Vytauto Lukočiaus vadovaujamas orkestras „Vilniaus Sinfonietta“.

Atlikėjų dainos ir muzika, scenoje žaidę nykštukai ir elfai arenoje kūrė kalėdinę atmosferą, o švenčių laukimo motyvas vyravo viso vakaro metu.

Stebuklai kuriami kartu

AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas, sveikindamas susirinkusius įmonės darbuotojus, paaiškino, ką reiškia vakaro šūkis.

„Mūsų gyvenimas kupinas didelių ir mažų stebuklų – tai gali būti gyvybės užsimezgimas ar dovanėlė po eglute. Tačiau mes ne magai, neturime burtų lazdelės, todėl mums reikia vienas kito. Mūsų darbe reikia ne dviejų, ne šimto, o visų mūsų, kurie kiekvienas yra savo srities magai, o dirbdami komandoje mes sugebame kurti stebuklus. Dėkoju Jums visiems ir didžiuojuosi Jumis. Man yra didelė garbė dirbti šalia Jūsų“, – kalbėjo įmonės vadovas.

Koncerno „Achemos grupė“ generalinis direktorius Giedrius Jakubauskas darbuotojams dėkojo viso koncerno ir akcininkų vardu: „Tariu Jums didelį ačiū už Jūsų laiką ir širdį, už kompetenciją, atsidavimą ir bendruomeniškumą, kuris mus vienija“.

Didžiausios Jonavos rajono įmonės darbuotojus pasveikinti atvyko rajono meras Mindaugas Sinkevičius. Jo teigimu, nors gamyklą ir miestą skiria upė, tačiau jungia tiltai: „O šiemet pasistengėme, kad sujungtų ir dviračių takas. Džiugu, kad bendradarbiaujam, mūsų santykiai tvirti ir ateityje tik stiprės“.

Rajono meras pakvietė achemiečius jau šį sekmadienį dalyvauti Jonavos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje ir Kalėdinių eglučių miestelio atidaryme miesto parke.

Pagerbė darbuotojus

AB „Achema“ šventėje tradiciškai pagerbti ir apdovanoti 20, 25, 30, 35, 40 ir net 45 metus įmonėje dirbantys veteranai. Vakaro metu ant scenos pakviesta iš viso 80 veteranų.

Visiems jiems dėkojo ir rankas spaudė įmonės vadovai. Veteranų draugai ir artimieji pagerbtus achemiečius panardino gėlių jūroje.

Šventėje taip pat paskelbti ir apdovanoti 2019 metų AB „Achema“ darbuotojai.

Metų darbininku šiemet paskelbtas karbamido cecho šaltkalvis Kęstutis Lengertas. Metų specialistu tapo Vladimir Boldyrev, amoniako cecho Nr. 2 vyriausiasis inžinierius. Metų vadovas – ekonomikos ir finansų direktorius Evaldas Venckus.

Metų Achemiete išrinkta amoniako cecho Nr. 2 ChVP operatorė Svetlana Giedrienė. Metų Achemietis – gamybos direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Vidzickas.

Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti Jonavos trąšų ir chemijos produktų gamintoja „Achema“ yra didžiausia įmonė rajone ir atlieka svarbų vaidmenį ekonomikoje ne tik Jonavos regione, bet ir Lietuvoje. 

Gamykloje ir su ja susijusiose įmonėse dirba apie 5 tūkst. žmonių.

2989 views