D. Tarvydo vedamas „CBet“ nugalėjo ir „Kuršius“

Be Virginijaus Šeškaus ir Laimono Kisieliaus į Palangą atvykusi Jonavos „CBet“ komanda pergalingai pradėjo 2021-uosius metus. Nacionalinės krepšinio lygos („NKL-Vikinglotto“) rungtynėse „CBet“ (14-1) rezultatu 101:87 (30:25, 30:20, 18:12, 23:30) įveikė Palangos „Kuršius“ (6-6) ir iškovojo 14-ą pergalę iš eilės.

Iki 15-osios rungtynių minutės „Kuršiai“ kibo į atlapus jonaviečiams (39:40), tačiau V. Šeškaus kariauna surengė atkarpą 13:2 ir po Nojaus Pankratjevo tolimo metimo susikrovė 12 taškų pranašumą (53:41).

Po ilgosios pertraukos „CBet“ dar kartą spurtavo (7:0) bei po Redo Jokubausko dvitaškio skirtumas išaugo iki 24 taškų (76:52).

Per likusį laiką Vytauto Buzo auklėtiniai stebuklo sukurti nesugebėjo, iki rungtynių pabaigos likus 38 sekundėms Redas Jakubauskas pelnė 100-ąjį tašką ir įtikinamą pergalę šventė Jonavos klubas (101:87).

„CBet“ gretose galingą pasirodymą surengė Darius Tarvydas, kuris per 31 minutę pelnė 29 taškus (9/11 dvit., 2/5 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas (6/8 dvit., 5 kl.) ir Chase’as Harleris po 16, Laurynas Lučinskas 15, Mantvydas Staniulis 11 (2/7 trit., 11 rez. perd., 5 kl.), Taurantas Tamošiūnas 10, Robertas Keliačius 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 29 (9/11 dvit., 7 rez. perd., 8 išpr. praž., 36 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 20 (4/6 trit.), Kahlilas Thomasas (6/7 dvit., 9 atk. kam., 5 kl.), Nojus Pankratjevas (7 atk. kam.) ir Gediminas Žalalis po 12.