Sportas

Žeimiai – stipriausia salės futbolo seniūnija


Šeštadienį Jonavos sporto arenoje vyko rajono seniūnijų sporto žaidynių salės futbolo varžybos. 

Šiose varžybose dalyvavusios 7 komandos buvo suskirstytos į dvi grupes ir rato sistema kovojo dėl vietų. Vėliau pirmas vietas grupėse užėmusios komandos tarpusavyje susitiko kautis dėl čempionų vardo, antras vietas užėmusios – dėl 3-4 vietos ir t.t. 

Po rungtynių grupėse paaiškėjo, kad Kulvos seniūnija lieka paskutinėje – septintoje – vietoje. Trečias vietas grupėje užėmusios Šilų ir Upninkų ekipos tarpusavyje žaidė dėl 5-6 vietos: šioje dvikovoje stipresni buvo Šilų futbolininkai, laimėję rungtynes 6:1. 

Bronza pasidabino Bukonys, 2:1 nugalėję Užusalių seniūnijos komandą, o rungtynėse dėl 1 vietos susitiko pernykščiai finalininkai – Žeimių ir Šveicarijos seniūnijų komandos. Šįkart Žeimiai net 7:0 atsirevanšavo prieš šveicarus, kurie praėjusiais metais buvo tapę čempionais. 

Salės futbolo varžybose seniūnijos kovojo ne tik dėl nugalėtojų titulo bei geriausios rajono salės futbolo komandos vardo, bet ir dėl taškų bendroje rajono seniūnijų sporto žaidynių įskaitoje: už pirmą vietą skiriamas 1 taškas, už antrą – 3, už trečią – 5, už ketvirtą – 7 , už penktą – 8, už šeštą – 9 ir t. t. Seniūnija – sporto žaidynių nugalėtoja – nustatoma pagal  mažiausią surinktų taškų sumą. 

Be salės futbolo, šiemet jau yra įvykusios smiginio, šaškių, stalo teniso, lauko futbolo ir virvės traukimo rungtys. Šiuo metu lyderio pozicijoje užtikrintai stovi Šveicarijos seniūnija (20 taškų), faktiškai užsitikrinusi bendros įskaitos nugalėtojų titulą. Tačiau labai įdomi kova vyksta dėl kitų prizinių vietų – pavyzdžiui, III-VI vietas skiria viso labo 4 taškai. Antroje vietoje šiuo metu rikiuojasi Šilai (36 taškai), trečioje – Upninkai (40 t.), ketvirtoje – Bukonys (41 t.), penktoje – Žeimiai (43 t.), šeštoje – Kulva (44 t.), septintoje – Užusaliai (48 t.). 

Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių programoje savo eilės laukia dar du etapai: lapkričio 17 dieną vyks tinklinio varžybos, o gruodžio 1 ir 8 dienomis seniūnijų komandos rinksis į krepšinio aikštelę.

JKKSC informacija

552 views