„Žalgiris“ Kaune įveikė Jonavos „CBet“

Kauno „Žalgiris“ (22-1) sekmadienio vakarą iškovojo eilinę pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Jure Zdovco auklėtiniai namuose 93:70 susitvarkė su Jonavos „CBet“ (10-12) pasipriešinimu.

Žalgiriečių gretose šįkart nebuvo poilsio gavusių Edgaro Ulanovo, Luko Lekavičiaus ir Tylerio Cavanaugh. Kauniečius į pergalę vedė itin efektyviai rungtyniavęs Joffrey Lauvergne’as.

Prancūzas ant parketo praleido vos 13 minučių, tačiau žaidė tik pirmojoje rungtynių dalyje, per kurią spėjo surinkti 21 tašką ir 25 naudingumo balus.

Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai jau buvo įmetę 28 taškus, tačiau gynyboje neblizgėjo – praleido 23.

Nors antrajame ketvirtyje žalgiriečiai buvo susikrovę 16 taškų pranašumą (43:27), galiausiai prieš pertrauką jis kiek sumenko (52:43).

Trečiajame kėlinyje jonaviečiai palaipsniui artėjo prie Lietuvos čempionų ir buvo sumažinę savo atsilikimą iki vos vieno metimo – 62:64.

Tiesa, prieš pat lemiamą ketvirtį Artūro Milaknio tritaškis vėl leido lengviau atsikvėpti Kauno komandai – 71:62.

Paskutinįjį kėlinį šeimininkai pradėjo 4 minutes neleisdami varžovams pelnyti taškų, o patys nurūko nebepavejamai – rungtynių sirena skelbė apie „Žalgirio“ pergalę 93:70.

„Žalgiris“: J. Lauvergne’as 21, A. Milaknis 15, Janis Strelniekas 13, Marekas Blaževičius 11, Tai Websteris 11, Regimantas Miniotas 6, Karolis Lukošiūnas 6.

„CBet“: Vitalijus Kozys 21, Emmanuelis Lecomte’as 12, Juanas Palaciosas 10, Evaldas Šaulys 8.