Vilniuje – septinta iš eilės FK Jonava pergalė

„Jonavos“ futbolininkai LFF I-oje lygoje iškovojo septintą pergalę iš eilės – svečiuose 2:0 nugalėjo Vilniaus BFA ekipą.

Jonavos klubas nuo pat pradžių kontroliavo žaidimą, tačiau rasti spragų varžovų gynyboje kurį laiką nesisekė.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje svečių išpuoliai tapo aštresni ir įvartis į BFA vartus galiausiai krito.

39-ą minutę netikėtu smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo Andrius Kazakevičius.
Tai pirmasis 26-erių gynėjo įvartis šį sezoną.

54-ą minutę Filip Halgoš stojo atlikti baudos smūgį ir rezultatas tapo 2:0.

60-ą minutę BFA kontraatakoje galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau Martynas Matuzas išgelbėjo vartus, įspūdingai atremdamas smūgį.

79-ą minutę M.Matuzas dar kartą gelbėjo komandą nuo pavojingo smūgio.

89-ą minutę F.Halgoš perdavimu išvedė prieš vartus Tadą Eliošių, bet šis smūgiavo pro šalį.
Netrukus pavojingą ataką surezgė BFA, bet ir vėl patikimai sužaidė „Jonavos“ vartininkas.

Jonaviškiai Artūras Rocys (23 min.) ir Gytis Vasylius (77 min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis, BFA gretose taip įspėtas buvo Juan Yepes. (77 min.).

21 tašką surinkusi „Jonava“ – vienvaldė lygos lyderė, penktą kartą iš eilės pralaimėjusi BFA su 3 taškais lieka 12-oje vietoje.

„Jonava“ Vilniuje rungtyniavo tokia sudėtimi: Martynas Matuzas, Džiugas Raudonius, Almantas Vansevičius (50 min. Paulius Osauskas), Andrius Kazakevičius (56 min. Matas Voronko), Gytis Vasylius, Marius Ganusauskas (70 min. Ibrahima Sory Soumah), Dominykas Daunoravičius (61 min. Oskaras Migauskas), Matas Popiera (61 min. Tadas Eliošius), Mantas Makutunovičius, Artūras Rocys, Filip Halgoš.