Naujienos

„Vikingams“ išsprūdo Futsal A lygos auksas


2020/ 2021 metų Lietuvos Futsal A lygos sezonas baigėsi įspūdingu „Kauno Žalgirio“ sugrįžimu į rungtynes bei po pratęsimo iškovota pergale prieš Jonavos „Vikingus“.

Šioje dvikovoje Jonavos ekipa pirmavo net 4:0, tačiau to neužteko pergalei pasiekti. Kauniečiai išlygino rezultatą ir laimėjo pratęsimą rezultatu 2:0.

Pirmosios finalo serijos rungtynės Jonavoje baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus vos 56 sekundes. Po kampinio Vladimiras Derendiajevas galingu smūgiu Kauno ekipos vartininkui nepaliko jokių šansų.

Dar labiau kauniečius į kampą beveik įpusėjus pirmajam kėliniui įvarė Paulius Osauskas. Puikią sportinę formą demonstruojantis Lietuvos rinktinės kandidatas pasinaudojo idealiu Martyno Stankevičiaus perdavimu bei padvigubino skirtumą.

Dar per dvi minutes aikštėje įvyko du svarbūs dalykai: iš pradžių, pasinaudojęs varžovų klaida, vienas prieš „Kauno Žalgirio“ vartininką iššoko ir jį nuginklavo Genaras Samsonikas, o netrukus abi finalo dalyvės neteko savo rezultatyviausių žaidėjų Luko Sendžiko ir Jurijaus Jeremejevo. Pirmasis įsirėžė į gulintį varžovų vartininką ir prieš save išvydo raudoną kortelę, antrasis buvo pašalintas už nesportinį elgesį to paties L. Sendžiko atžvilgiu.

Kauno ekipos strategas Kirilas Krasij paprašė minutės pertraukėlės ir dar neįpusėjus pirmajam kėliniui savo komandos vartininką pakeitė aikštės žaidėju. Rizika nepasiteisino. Gytis Vasylius, perėmęs kamuolį, iš savo aikštės pusės pelnė ketvirtąjį dvikovos įvartį.

„Žalgirio“ situacija tapo nepavydėtina. Nors Artūras Juchno iš aštraus kampo dar iki pertraukos sušvenino atsilikimą iki trijų įvarčių, tačiau situaciją vis tiek aiškiai valdė „Vikingai.

Antrasis kėlinys jau priklausė daugkartiniams čempionams. Konstantinas Bondarenko, Maksimas Avetysianas ir vėl K. Bondarenko trimis įvarčiais išlygino pusiausvyrą ir buvo žaidžiamas pratęsimas.

Jo metu daugiau jėgų išsaugoję žalgiriečiai savo pranašumą įtvirtino A. Solodovo ir Alberto Voskunovičiaus įvarčiais.

Mažajame finale „Gargždų Pramogos“ 6:2 įveikė Mažeikių VIP bei antrus metus iš eilės užsitikrino bronzos medalius.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju su 28 įvarčiais tapo dėl traumos mažojo finalo seriją praleidęs VIP puolėjas Edgaras Baranauskas, geriausiu sezono žaidėju – Vladimiras Derendiajevas, vartininku – Aleksandras Kravecas.

Futsal.lt info.

220 views