„Vikingai“ žengė į Futsal A lygos finalą

Lietuvos Futsal A lygoje kovo 8-ąją sužaistos atsakomosios pusfinalio rungtynės tarp Jonavos „Vikingų“ ir SFK „Panevėžio“. Pirmoji šių komandų akistata Pasvalyje pasibaigė „Vikingų“ pergale rezultatu 5:2, o šįvakar komandos žaidė Jonavoje.

Antroji šių ekipų akistata buvo labai atkakli, o pergalę ir vėl šventė „Vikingai“, kurie savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo rezultatu 1:0.

Nors abi komandos šiose rungtynėse susikūrė daug progų mušti įvarčius, tik vienintelę iš jų realizavo „Vikingas“ Lukas Sipavičius, pasižymėjęs 13 minutę.

Nuo pat tos minutės „Vikingai“ pirmavo ir šios persvaros nepaleido. Rungtynių pabaigoje „Panevėžys“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, bet Mantas Adomėnas nerealizavo paskirto 10 metrų baudinio.

„Vikingams“ užteko vieno įvarčio laimėti antrąsias rungtynes bei žengti į Futsal A lygos finalą trečius metus iš eilės.

Futsal A lygos finale „Vikingai“ susitiks su „Kauno Žalgirio“ ir Alytaus „Dainavos“ poros nugalėtoju. Čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo užtikrintai, o antrosios bus sužaistos trečiadienį.