„Vikingai“ žais Futsal A lygos finale

Šeštadienį paaiškėjo, kad dėl Lietuvos Futsal A lygos čempiono vardo tikrai kovos Jonavos „Vikingai“, kadangi jonaviečiai laimėjo ir antrąsias pusfinalio rungtynes prieš FK „Saulės kraštą“.

Šią savaitę „Vikingai“ namuose laimėjo 3:1, o vakar išvykoje 4:2 dar kartą palaužė
„Saulės kraštą“.

Jonavos klubui puikiai pavyko pradėti rungtynes – greitai dublį pasiekė Taras Onufrakas, o po kelių minučių įvartį pridėjo kitas ukrainietis Ihoris Manduras.

Jau artėjant pertraukai T. Onufrakas įsimušė į savuosius vartus ir rezultatas sušvelnėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vikingai“ galėjo susigrąžinti trijų įvarčių persvarą, bet neįmušė šešių metrų baudinio, o po kelių akimirkų kamuolys atsidūrė jų vartuose – rezultatą iki minimumo sušvelnino brazilas Joao Marcosas.

Tokia rungtynių eiga pakėlė jų įtampą iki maksimumo, nes viskas sukosi aplink vieną klaidą. Visgi, „Vikingai“ jos išvengė, o rungtynių pabaigoje dar realizavo paskirtą baudinį ir šventė pergalę.

Finale „Vikingų“ lauks „Kauno Žalgirio“ ir Gargždų „Pramogų“ poros nugalėtojas. Priminsime, kad kauniečiai pirmąsias rungtynes laimėjo užtikrintai.

Rezultatas:

FK „Saulės kraštas“ 2 : 4 Jonavos „Vikingai“

• 6’ [0 : 1] Taras Onufrak
  • 6’ [0 : 2] Taras Onufrak
  • 9’ [0 : 3] Ihor Mandur
  • 15’ [1 : 3] Taras Onufrak (į savo vartus)
  • 26’ [2 : 3] Joao Marcos
  • 39’ [2 : 4] Maksym Avetysian (iš 10 m.b.)