Sportas

„Vikingai“ užtikrintai laimėjo Radviliškyje


Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje startavo 9-asis turas, kuris prasidėjo užtikrinta Jonavos „Vikingų“ pergale išvykoje. „Vikingai“ Radviliškyje 5:0 nugalėjo vietos ŠSPC „Radviliškį“.

„Vikingams“ pavyko sužaisti labai gerą pirmąjį kėlinį. Dar neįpusėjus kėliniui Orestas Borgunas pasiekė dublį, o „Vikingų“ persvarą iki keturių įvarčių iki pertraukos padidino kiti ukrainiečiai – Igoris Peletskyi ir Ihoris Manduras.

Antrasis kėlinys „Vikingams“ jau buvo tik formalumas. Jonavos komanda saugojo savo persvarą, kol galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo jau minėtas O.Borgunas, pasiekęs „hat-tricką“.

Taigi, ukrainiečių vedami „Vikingai“ iškovojo septintąją sezono pergalę ir po jos klubas su 22 taškais rikiuojasi pirmoje lygos vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Mažeikių VIP ekipa Radviliškyje 4:2 pranoko „Širvintos – VGTU Vilkai“ žaidėjus. Įdomu tai, kad visus keturis įvarčius VIP pelnė dar iki pertraukos, o juos mušė skirtingi žaidėjai.

Keturis įvarčius šįvakar pelnė ir Vilkaviškio „Bruklinas“, bet vietos komandai to neužteko, norinti pasiekti pergalę prieš šalies čempionus „Kauno Žalgirį“. Nors „Bruklinas“ pirmasis pelnė įvartį, bet svečiai savo pranašumą įrodė dar iki pertraukos ir galiausiai laimėjo rezultatu 8:4.

Futsal.lt info.

25 views