„Vikingai“ šventė užtikrintą pergalę išvykoje

Lietuvos Futsal A lygoje antradienį Radviliškio sporto arenoje susirėmė Mažeikių VIP ir Jonavos „Vikingai“. Pastarieji jau pirmajame kėlinyje įrodė savo persvarą ir galiausiai laimėjo rezultatu 6:1.

Jonavos klubui pirmą įvartį jau penktą minutę pelnė Jonas Ulberkis, kuris po septynių minučių pasižymėjo dar kartą ir padvigubino komandos persvarą.

Praėjus dar vienai minutei „Vikingų“ persvarą iki trijų įvarčių padidino Benas Spietinis, o tai buvo paskutinis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos pradėjo žaisti ne itin atsargiai ir pražangas rinkosi it grybus po lietaus. Jų ribą pirmieji peržengė VIP futbolininkai, bet „Vikingai“ pirmojo savo baudinio nerealizavo. Tačiau 33 minutę dėl pražangų limito buvo paskirtas dar vienas baudinys į VIP vartus ir šįkart Paulius Osauskas smūgiavo tiksliai.

Nors po penkių minučių Rokas Gecevičius sušvelnino rezultatą iki trijų įvarčių deficito, bet viskas pasibaigė dar dviem tiksliais „Vikingų“ smūgiais. Per paskutinę minutę dar vieną baudinį įmušė P.Osauskas, o po to ir „hat-tricką“ įformino J.Ulberkis.

Rezultatas:

Mažeikių VIP 1 : 6 Jonavos „Vikingai“

5’ [0 : 1] Jonas Ulberkis

12’ [0 : 2] Jonas Ulberkis

13’ [0 : 3] Benas Spietinis

33’ [0 : 4] Paulius Osauskas (iš 10 m.b.)

38’ [1 : 4] Rokas Gecevičius

40’ [1 : 5] Paulius Osauskas (iš 10 m.b.)

40’ [1 : 6] Jonas Ulberkis