„Vikingai“ Prienuose palaužė Alytaus „Dainavos“ ekipą

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergalėmis džiaugėsi Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“.

Jonavos „Vikingai“ Prienuose 6:3 palaužė Alytaus „Dainavos“ ekipą, kuri labai gerai priešinosi pirmajame kėlinyje. Po Vytauto Lukšos gražaus įvarčio „Dainava“ pirmoji įsiveržė į priekį, bet jau po minutės 6 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

17 minutę „Vikingus“ į priekį išvedė Paulius Osauskas, bet šįkart „Dainava“ jau po minutės rezultatą išlygino, dėka tikslaus Tito Vitukyno smūgio.

Visgi, prieš pat pertrauką kamuolys patogiai nukrito J.Jeremejevui, kuris pelnė dar vieną įvartį ir dar kartą išvedė Jonavos komandą į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vikingų“ puolėjas Arsenijus Buinickij gražiai suklaidino varžovų vartininką ir gynėją bei padidino savo komandos persvarą.

„Dainavos“ lyderis V.Lukša po šešių minučių realizavo paskirtą baudinį ir rezultatą sušvelnino, bet dar vienas J.Jeremejevo įvartis sugrąžino dvejų įvarčių pranašumą „Vikingams“, kuriems pergalę galiausiai įtvirtino Gytis Vasylius.

Kitose rungtynėse FA „Šiauliai“ 5:4 nugalėjo ŠSPC „Radviliškio“ ekipą.