Sportas

„Vikingai“ prarado pirmuosius taškus

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos dvejos ketvirtojo turo rungtynės. Šiame ture pirmuosius taškus prarado Jonavos „Vikingai“, kurie sužaidė lygiosiomis 2:2 su Gargždų „Pramogos“ komanda, o jai tai buvo tik pirmasis sezono taškas.

Žaidžiantysis „Vikingų“ treneris Jurijus Jeremejevas iškart parodė komandai pavyzdį ir jau pirmą minutę pelnė įvartį. Visgi „Pramogos“ rezultatą išlygino jau po penkių minučių – įvartį įmušė Ernestas Razonas.

Po įvarčiais nusėtos rungtynių pradžios komandoms per likusią kėlinio dalį daugiau šansų išnaudoti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje įvarčių taip pat nebuvo, bet įpusėjus kėliniui Marius Papšys išvedė Gargždų komandą į priekį.

„Gargždai“ šios persvaros bandė laikytis, tačiau viską apvertė pražanga ir paskirtas 6 metrų baudinys. Jį realizavo „Vikingas“ Arsenij Buinickij.

Per likusį rungtynių laiką daugiau niekam įvarčių įmušti nepavyko ir komandos turėjo pasidalinti po tašką.

Tuo metu kiek anksčiau įvykusiose rungtynėse antrąją sezono pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“. Alytiškiai 7:3 nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“.