Naujienos

„Vikingai“ pergalingai pradėjo Futsal A lygos sezoną

Sekmadienį Prienų sporto arenoje buvo sužaisti likę trys pirmojo Optibet Futsal A lygos turo susitikimai. Sunkia pergale sezoną pradėjo vicečempionai Jonavos „Vikingai“, po atkaklios kovos 4:3 nugalėję „Panevėžys-Sportidus“ ekipą.

Šiose rungtynėse ilgos žvalgybos nebuvo ir komandos nelaukė atidaryti savo įvarčių sąskaitas. Pirmąjį įvartį pelnė „Vikingų“ naujokas Genaras Samsonik, kamuolį pasiuntęs varžovų vartininkui tarp kojų.

Po minutės „status quo“ atstatė Simonas Juška, tiksliai užbaigęs puikius Panevėžio komandos namų darbus po standartinės situacijos.

Nepraėjo nei minutė, kuomet buvo įmuštas dar vienas įvartis. Šįkart vėl pasižymėjo Jonavos komanda, kurios žaibišką kontrataką rezultatyviai užbaigė Paulius Osauskas.

Visgi „Panevėžys-Sportidus“ nepasidavė ir sužaidus 13 minučių galingu smūgiu iš aštraus kampo įvartį pelnė S.Juška, įsirašęs dublį.

Prieš pat pertrauką „Vikingams“ pavyko trečią kartą įsiveržti į priekį. Šįkart nuostabiu baudos smūgiu pasižymėjo į Jonavą sugrįžęs žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

„Vikingams“ tos persvaros ilgai išlaikyti ir vėl nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje Tomas Salamanavičius gražiai išsisuko iš varžovų spąstų ir išbėgęs prieš vartus, savo proga pasinaudojo.

Tačiau „Vikingai“ šiame mače į priekį įsiveržė ir ketvirtą kartą. 32 minutę kamuolys buvo atmestas komandos naujokui Vladimirui Derendiajevui, o šis iš toli smūgiavo tiksliai.

Būtent ketvirtas kartas „Vikingams“ nemelavo ir šįkart jie vieno įvarčio persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, nors varžovai jau žaidė be vartininko ir bandė jonaviečius spausti su penkiais aikštės žaidėjais.

Kiti sekmadienio rezultatai: „Vytis“ 7:4 „Dainava“, FA „Šiauliai“ 3:3 „TurboTransfers“.