„Vikingai“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos likusios ketverios 7-ojo turo rungtynės, o trijose iš jų buvo užfiksuotos pakankamai užtikrintos pergalės.

„Kauno Žalgirio“ komanda išvykoje 6:2 nugalėjo sudėtį papildžiusią Vilniaus „TurboTransfers“ ekipą, Mažeikių VIP net 5:1 palaužė SFK „Panevėžį“, o Gargždų „Pramogos“ gan netikėtai 4:1 įveikė Jonavos „Vikingus“.

Šiose rungtynėse „Pramogos“ abiejuose kėliniuose pelnė greitus įvarčius, bet galutinai savo pranašumą įrodė per paskutines dešimt minučių.

Buvęs „Vikingų“ žaidėjas Genaras Samsonik įpusėjus antrajam kėliniui baudė savo buvusią ekipą, o paskutinį tašką paskutinę minutę padėjo Aurimas Skurdelis.

Paskutinėse dienos rungtynės pergalės užfiksuoti nepavyko, kadangi rungtynės tarp „Saulės krašto“ ir „Širvintos – VGTU Vilkai“ baigėsi lygiosiomis 4:4. Namuose žaidusi „Saulės krašto“ komanda šiose rungtynėse kelis kartus pirmavo, bet Širvintų ekipai pavyko sužaisti gerą antrąjį kėlinį ir iš Šiaulių parsivežti tašką.