„Vikingai“ palaužė Vilniaus „Turbo Transfers“

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos likusios 18-ojo turo rungtynės. Jose pergales šventė favoritai Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“.

Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ po atkaklios kovos 3:2 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“. Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ įmušė du įvarčius ir iš varžovų atsako nesulaukė. 5 minutę pasižymėjo Jurijus Jeremejevas, o po keturių minučių – Paulius Osauskas.

Visgi po pertraukos „TurboTransfers“ gan greitai rezultatą sušvelnino, kuomet 24 minutę įvartį įmušė Aivaras Meškinis.

Vieno įvarčio persvarą „Vikingams“ pavyko išsaugoti gan ilgą laiką ir tik kėlinio pabaigoje ją padidino Genaras Samsonik.

Tačiau jau po minutės Tomas Sirevičius vėl priartino „TurboTransfers“ prie varžovų vos per vieną įvartį ir sugrąžino intrigą.

Ją panaikinti galėjo J.Jeremejevas, bet jis neįmušė baudinio. Nepaisant to, „Vikingai“ vieno įvarčio persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę.

Tuo metu Gargždų „Pramogos“ namuose 7:2 susitvarkė su „Panevėžys-Sportidus“ ekipa, kuri sėkmingai priešinosi tik kėlinį.