„Vikingai“ netikėtai krito namuose

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos trys likusios aštuntojo turo rungtynės. Vienose iš jų buvo užfiksuotas netikėtumas – namuose žaidę Jonavos „Vikingai“ 1:2 pralaimėjo FK „Saulės kraštui“.

Šiose rungtynėse svečius į priekį 12 minutę išvedė Aivaras Bagočius, bet Jonavos ekipa dar iki pertraukos rezultatą išlygino, o tiksliau, Ernestas Pilypas įsimušė į savo vartus.

Pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus, bet antrajame įvarčių buvo dar mažiau. Jau net atrodė, kad įvarčių daugiau niekas neįmuš ir rungtynės pasibaigs lygiosiomis, bet „Saulės kraštas“ paskutinę minutę išplėšė dramatišką pergalę, o rungtynių herojumi tapo A.Bagočius, pasiekęs asmeninį dublį.

Po šios pergalės FK „Saulės kraštas“ išsilygino taškais su „Vikingais“. Abi komandas šiuo metu turi po 15 taškų ir dalinasi trečią, ketvirtą pozicijas.

Tuo metu kitose rungtynėse pergales šventė lyderiai. Be pralaimėjimų žengiantis „Kauno Žalgiris“ 4:2 nugalėjo žymiai trumpesnį atsarginių suolelį turėjusius „TurboTransfers“ futbolininkus.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse visi įvarčiai buvo įmušti per pirmąjį kėlinį. „Kauno Žalgiris“ fantastiškai pradėjo rungtynes ir per trijų minučių periodą pelnė net tris įvarčius.

Įpusėjus kėliniui „TurboTransfers“ rezultatą sušvelnino, o rungtynių pabaigoje pelnė ir dar vieną įvartį. Visgi, svečiai taip pat kartą įsimušė į savo vartus, o rezultatas tapo 4:2.

Visų nuostabai, per antrąjį kėlinį šis rezultatas nepakito ir daugiau įvarčių komandos neįmušė.

Trečiose dienos rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė SFK „Panevėžys“. Antroje vietoje esanti komanda 4:0 palaužė lygos naujokus FC „Klaipėda City“, nepaisant to, kad beveik visą antrą kėlinį Panevėžio komanda turėjo raudoną kortelę.

Iš aikštės buvo pašalintas Tadas Markevičius, bet „Panevėžio“ lyderio rolę šiame mače užėmė Mantas Adomėnas, kuris pelnė net tris įvarčius iš keturių.