„Vikingai“ Klaipėdoje laimėjo nesunkiai

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos dvejos 10-ojo turo rungtynės. Jose pergales iškovojo rungtynių favoritėmis laikytos komandos, bet tos pergalės buvo pakankamai skirtingos.

Jonavos „Vikingai“ Klaipėdoje nepaliko vilčių vietos „Klaipėda City“ ekipai ir ją nugalėjo rezultatu 6:0.

Savo persvarą „Vikingai“ pradėjo rodyti nuo pirmų minučių. Iš pradžių juos į priekį išvedė Jonas Ulberkis, o dar iki pertraukos persvarą iki trijų įvarčių padidino Aleksandras Lebedevas ir Genaras Samsonik.

Antrajame kėlinyje „Vikingai“ užbaigė pradėtą darbą, o prie to labiausiai prisidėjo J. Ulberkis, galiausiai užfiksavęs asmeninį „hat-tricką“. Dar vieną įvartį nugalėtojams pridėjo Lukas Sipavičius.

Tuo metu kitose rungtynėse poros favoritu laikytas Gargždų „Pramogos“ klubas tik rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti Vilniaus „TurboTransfers“ ir juos įveikė rezultatu 2:0.