„Vikingai“ Jonavoje švenčia pergalę prieš Akmenę

Lietuvos futsal A lygos XVIII turo dvikovoje Jonavos „Vikingai“ namų arenoje įveikė Akmenės klubą rezultatu 4:3 (2:0). Visus keturis įvarčius jonaviečiams pelnė Paulius Osauskas.

Pirmasis įvartis Jonavos sporto arenoje į Akmenės klubo vartus krito 6 min., antrąjį P. Osauskas pelnė 12 min. Pirmąjį kėlinį Jonavos „Vikingai“ laimėjo rezultatu 2:0.

Po pertraukos svečiai sušvelnino rezultatą pelnydami pirmąjį savo įvartį, tačiau po kelių minučių P. Osauskas vėl padidino skirtumą 3:1.

28 min. varžovai pelnė dar vieną savo įvartį, o 36 min. išlygino rezultatą.

37 min. antroji Akmenės klubo žaidėjo L. Rimkaus gauta geltona kortelė virto raudona ir svečiai liko mažumoje.

„Vikingai“ nerealizavo 10 m. baudinio, tačiau po minutės P. Osauskas tarė galutinį žodį pelnydamas ketvirtąjį savo įvartį – „Vikingai“ išplėšė tris taškus ir penktąją vietą turnyrinėje lentelėje iš Akmenės.