„Vikingai“ išleido pergalę Jonavoje

Trečiadienio vakarą Optibet Futsal A lygoje savo charakterį pademonstravo ir dvejų įvarčių deficitą panaikino bei pergalę šventė FC „TurboTransfers“, kurie išvykoje 3:2 nugalėjo Jonavos „Vikingus“.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir juos abu pelnė Paulius Osauskas. Taip „Vikingams“ į pertrauką pavyko išeiti pirmaujant 2:0.

Visgi iškart po pertraukos „TurboTransfers“ narys Aivaras Meškinis sušvelnino rezultatą, bet mačo didvyriu tapo ne jis.

A. Meškinis įpusėjus antrajam kėliniui gavo raudoną kortelę, bet tokios pačios spalvos kortelę gavo ir „Vikingų“ žaidėjas Benas Spietinis.

Taigi, jėgos liko lygios, bet didesnį jų rezervą turėjo svečiai. „TurboTransfers“ rungtynių pabaigoje sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti rungtynes, kuomet du įvarčius pelnė Mantas Makutunovičius.

Rezultatas: „Vikingai“ 2 : 3 „TurboTransfers“

• 8’ [1 : 0] Paulius Osauskas
  • 20’ [2 : 0] Paulius Osauskas
  • 22’ [2 : 1] Aivaras Meškinis