„Vikingai“ iškovojo dramatišką pergalę Panevėžyje

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį Jonavos „Vikingai“ antrą kartą iš eilės iškovojo sunkią pergalę ir atsitiesę prieš Panevėžio „Sportidus“ laimėjo 3:2.

Namuose žaidę panevėžiečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 15 minutę juos į priekį išvedė Laurynas Bratkauskas, o po trijų minučių persvarą padvigubino Donatas Paulauskas.

Visgi „Vikingams“ antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti rezultatą po tikslaus Pauliaus Osausko smūgio.

Po to ilgą laiką komandos įvarčių neįmušė, bet į lemiamą šturmą kilę svečiai ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą. 37 minutę „status quo“ atstatė Marius Ganusauskas, o pergalingą įvartį 39 minutę – likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos – įmušė praėjusio sezono rezultatyviausias žaidėjas Eisvinas Utyra.

Tai buvo antroji „Vikingų“ pergalė iš eilės ir antrasis „Sportidus“ pralaimėjimas iš eilės.

Rezultatas: „Sportidus“ 2 : 3 „Vikingai“

15’ [1 : 0] Laurynas Bratkauskas

18’ [2 : 0] Donatas Paulauskas.

23’ [2 : 1] Paulius Osauskas

37’ [2 : 2] Marius Ganusauskas

39’ [2 : 3] Eisvinas Utyra