Renginiai

Viešojoje bibliotekoje – nemokamas J. Tertelio koncertas


Kiekvieną trečiadienį viešojoje bibliotekoje vykstanti Vasarotojų akademiją – šauni galimybė vaikams vertingai leisti laiką, kaupti įvairias žinias ir įgūdžius.

Šios vasaros renginių dėmesio centre – stipri emocinė ir fizinė sveikata, auganti pasaulėžiūra ir atsakomybė bei išlaisvintas kūrybiškumas. Atsižvelgiant į temas, Vasarotojų akademijoje vyksta susitikimai su rašytojais, leidyklų atstovais, edukacijos, spektakliai ir kiti įdomūs renginiai.

Šį trečiadienį (rugpjūčio 10 d., 11 val.) Vasarotojų akademijos programoje – unikalus susitikimas su Justu Terteliu, skirtas ne tik vaikams, bet visiems, norintiems pasisemti teigiamų emocijų ir, kaip sako pats autorius, „sustoti, atsitraukti nuo mus supančių kasdienių reikalų, nors trumpam nuo visko prabusti“.

Justas Tertelis – dainų autorius, dramaturgas, Keistuolių teatro ir „Atviro rato“ teatro aktorius, režisierius, edukatorius. 2020 metais bendradarbiaudamas su Lietuvos jūrų muziejumi parašė knygą vaikams „Vandens gyvenimo linija“.

Šiais metais Justas išleido savo dainų albumą „Prabudiman“. „Tai autorinės, aktorinės, sceninės, užkulisinės, socialinės ir asmeninės dainos, kurias norisi ištraukti „iš stalčiaus“ ir dalintis su visais. Kiekviena iš jų lyg atskira istorija ar spektaklio personažas, kviečianti nirti į vis naują temą ar nuotaiką. Manau, kad dainos pačios suras panašiai jaučiančius ir matančius dabartinį pasaulį, smalsius, nestokojančius humoro ir kūrybingumo klausytojus“, – taip savo kūrinį pristato Justas.

Po koncerto kviečiame pasilikti šiltam pokalbiui su autoriumi. Esant lietingam orui, renginys vyks bibliotekos Skaitykloje.

Projektą remia Jonavos rajono savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Jonavos viešosios bibliotekos informacija

262 views