Laisvalaikis

Urėdija pristato Lietuvos rekreacinių objektų žemėlapį


Valstybinių miškų urėdija pristatė rekreacinių objektų žemėlapį, kuriame kone kiekvienas ras vietą, kurią norėtų patyrinėti iš arčiau.

Žemėlapyje iš viso bus galima rasti virš 1250 rekreacinių objektų: pažintinių takų, stovyklaviečių, poilsiaviečių, atokvėpio vietų ir kt. Tarp siūlomų lankytinų objektų – ir viena gražiausių Jonavos rajono poilsiaviečių Metelio rėva. Taip pat Šventosios upės skardis, stovyklavietė Ešalotas.

„Valstybinių miškų urėdija prižiūri daugybę įvairių lankytinų vietų, kuriose galima daugiau sužinoti apie šalies istoriją, pagilinti žinias apie gamtą ar tiesiog pasidžiaugti nuostabiais vaizdais stovyklaujant, ar vaikštinėjant miškuose. Kviečiame naudotis žemėlapiu ir atrasti Lietuvą iš naujo“, – sako Valstybinių miškų urėdijos direktorius Valdas Kaubrė.

Šiuo metu žemėlapyje galima rasti šešių tipų rekreacinius objektus: stovyklavietes, pažintinius takus, pažintinius kompleksus, apžvalgos aikšteles bei trasas. Žemėlapis dar pildomas poilsiavietėmis bei atokvėpio vietomis. Žemėlapyje lankytojai ras trumpus objektų aprašus bei jų nuotraukas, atsakingų padalinių kontaktus.

Miškininkai visuomet prižiūrėjo ir įrengia naujus rekreacinius objektus lankytojams, taiso, remontuoja esamus. Kiekvienas regionas gali pasigirti savo išskirtiniais objektais, kurie jau yra tapę traukos taškais lankytojams, tačiau galima atrasti ir mažiau žinomų objektų. Visi Valstybinių miškų urėdijos prižiūrimi rekreaciniai objektai yra nemokami ir atviri visus metus.

Žemėlapis lankytojams pasiekiamas  – https://bit.ly/3qIqnMX

VMU info.

754 views