Savivaldybė

Taryba pritarė dviejų vicemerų kandidatūroms


Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius rajono tarybai pristatė dviejų vicemerų kandidatūras, kurioms tarybos nariai pritarė – vicemero pareigas šioje kadencijoje eis buvusi mero pavaduotoja Birutė Gailienė ir buvęs Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys.

Iki šiol tik vieną pavaduotoją turėjęs Jonavos rajono meras, pagal naująjį Vietos savivaldos įstatymą nuo šios kadencijos jau gali turėti du vicemerus, praneša savivaldybė.

Mero teigimu, B. Gailienė ir toliau kuruos jai artimas švietimo, sporto ir kultūros temas, sveikatos ir socialinius kalusimus. P. Beišys bus atsakingas už statybų ir remonto projektus.

„B. Gailienė, aktyvi politikė, gavusi didžiulį visuomenės pasitikėjimą, per pastarąją kadenciją jau įrodė savo kompetenciją ir gebėjimus, todėl šis pasirinkimas neturėtų nieko nustebinti, – kalbėjo meras, pristatydamas kandidatus. – P. Beišys taip pat neatsirado staiga, jis yra buvęs miesto seniūnas, įmonės „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas, kur sprendė ir tikrai gerai žino ūkines miesto problemas, todėl puikiai pastiprins administracijos kompetencijas šiose srityse“.

Jonavos rajono savivaldybės taryba posėdyje taip pat paskyrė tarybos komitetų pirmininkus ir jų pavaduotojus.

Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetui vadovaus tarybos narė Vijolė Šadauskienė, pirmininko pavaduotoju paskirtas Elegijus Laimikis.

Kaimo reikalų komiteto pirmininku taryba paskyrė Artūrą Neimontą, pirmininko pavaduotoja – Karoliną Petrenčiuk-Naujokienę. Miesto ir infrastruktūros plėtros komiteto pirmininku bus Erlandas Andrejevas.

Sveikatos, ekologijos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininke paskirta Birutė Platkauskienė, pirmininko pavaduotoju – Nerijus Šalūga. Ekonomikos ir inovacijų komiteto pirmininku paskirtas Rimantas Sinkevičius, pavaduotoja – Marijona Širvelienė.

69 views