Naujienos

Taryba patvirtino strateginį Jonavos rajono plėtros planą


Jonavos rajono savivaldybės taryba patvirtino strateginį rajono plėtros planą (SPP) 2024-2030 metams, praneša savivaldybė.

Atnaujinta ir Jonavos rajono vizija – idealus ateities paveikslas, kokia Jonavos rajono savivaldybė turėtų būti po dešimties ar daugiau metų.

Savivaldybė iki šiol vadovavosi Jonavos rajono savivaldybės strateginiu plėtros planu iki 2027 metų, patvirtintu dar 2019 metais.

Į naująjį planą perkeltos aktualios dabar galiojančio SPP priemonės, planas papildytas naujais poreikiais ir galimybėmis.

Naujasis SPP parengtas atsižvelgus į naują 2021–2027 metų ES finansinę perspektyvą, 2020-2021 m. vykusią COVID-19 pandemiją, 2022 m. vasario 24 d. prasidėjusį Rusijos karą su Ukraina bei dėl to išaugusius karo pabėgėlių srautus į Lietuvą, kintančius energetikos kaštus bei kitus veiksnius.

Buvo atnaujinta ir Jonavos rajono vizija, kurią iš kelių variantų balsuodami išsirinko rajono gyventojai.

Atnaujinta vizija skamba taip: Jonavos rajono savivaldybė – draugiškiausia šeimai ir aplinkai, moderni ir logistiškai patogi savivaldybė, sporto ir sumanios ekonomikos centras.

Rengiant strateginį plėtros planą dalyvavo savivaldybės administracijos, biudžetinių įstaigų, įmonių ir organizacijų bei ekonominių-socialinių partnerių atstovai.

109 views