Savivaldybė

„Švietimo lyderystės“ programoje dalyvavusios Jonavos mokytojos kuria savo karjeras


Keturios Jonavos rajono švietimo bendruomenės atstovės sėkmingai baigė studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto „Švietimo lyderystės“ magistrantūros programoje, praneša savivaldybė.

Siekiant gerinti švietimo situaciją ir paruošti vadovaujančias pozicijas galinčius užimti vadovus savo regione, Jonavos rajono savivaldybė 2020 m. vasarą prisijungė prie šios programos ir apmokėjo jonaviečių studijas.

Dvi pedagogės po studijų jau pakilo į vadovaujamas pareigas rajono švietimo įstaigose: istorijos mokytoja metodininkė Kristina Čepukienė dirba direktoriaus pavaduotoja J. Ralio gimnazijoje, o fizinio ugdymo mokytoja Rigvita Grinskė laikinai užima direktoriaus pavaduotojos pareigas J. Vareikio progimnazijoje.

„Dėkoju savivaldybei už galimybę tobulėti – mokytis ir baigti studijas. Dabar atėjo laikas pritaikyti įgytas žinias praktikoje. Labai tikiuosi, kad mano vadybos kompetencijos bus naudingos mokyklai“, – sakė R. Grinskė.

„Švietimo lyderystės“ magistrantūros programoje taip pat dalyvavo Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irma Rodaitienė bei R. Samulevičiaus progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja Neringa Kušeliauskienė.

„Jonavos rajono savivaldybė ir ateityje investuos į švietimo lyderių rengimą – ne tik vadovų, bet ir stiprių specialistų, pedagogų. Tikimės, kad šis sėkmingo bendradarbiavimo pavyzdys paskatins dar daugiau mokytojų dalyvauti panašiose programose ir tobulėti“, – sako Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

ISM teigimu, magistrantūros studijų programą, kuri anksčiau buvo finansuota per projektą „Lyderių laikas”, jau baigė per 360 absolventų. Net 30 proc. jų ėmėsi vadovaujamų vaidmenų švietimo įstaigose ir toliau sėkmingai kuria savo karjeras.

1267 views