Naujienos

Švenčių rengėjai skundžiasi arenos veidu


Arogancija ir nekompetencija. Tokių priekaištų Jonavos sporto arenos renginių organizatoriui, rajono tarybos nariui Žilvinui Galimovui pažėrė viena didžiausių renginių organizavimo įmonių Lietuvoje UAB „Lietuvis“. Įmonė atsiuntė pretenziją areną valdančiam Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui (JKKSC), rašto kopiją gavo ir jonavosnaujienos.lt redakcija.

Pretenzijoje kalbama apie UAB „Lietuvis“ Jonavos sporto arenoje organizuotą komercinį renginį, kuris vyko praėjusių metų lapkričio pabaigoje.

„UAB „Lietuvis“ renginius arenoje organizuoja ne pirmus metus ir ne pirmą kartą, todėl susidūrėme su labai neprofesionaliu ir sudėtingu darbu iš arenos pusės. Atsakingas asmuo Ž. Galimovas bendravo arogantiškai ir iš bendravimo povyzos buvo galima suprasti, kad jis yra nebaudžiamas ir dirba tarsi savo privačioje įmonėje.

Susirinkimų metu praktiškai niekada neturėjo kompetencijos atsakyti į rūpimus klausimus. Keletą kartų mūsų komandos nariai pastebėjo, kad Žilvinas susirinkimo metu naršo socialiniuose tinkluose“, – rašoma pretenzijoje.

UAB „Lietuvis“ teigia ne tik nesulaukusi pagalbos, bet ir patyrusi neplanuotų išlaidų, nes gavo klaidingą informaciją apie arenoje turimas kėdes žiūrovams ir papildomą įrangą.

„Mūsų nuomone, Jonavos arena yra labai patraukli vieta renginiams su savo infrastruktūra, estetika, patogia logistika ir kitomis savybėmis. Bet tokie darbuotojai kaip mūsų minėtas Ž. Galimovas nedaro nei garbės, nei prestižo ne tik pačiai arenai, bet ir visai Jonavai“, – sako bendrovės „Lietuvis“ direktorius Marijus Olekas.

Jo įmonė, organizavusi ir patį pirmą renginį arenoje – atidarymo šventę, ketina ir ateityje bendradarbiauti su Jonavos sporto arena, todėl prašo įvertinti darbuotojo elgesį.

Ž. Galimovas: „Lietuvis“ turėtų džiaugtis

JKKSC renginių organizatorius Ž. Galimovas komentare jonavosnaujienos.lt pabrėžė, kad minėto renginio metu visi sutartyje numatyti juridiniai sporto centro įsipareigojimai paslaugos gavėjui buvo pilnai įgyvendinti, o dėl to priekaištų jokia forma nebuvo išsakyta nei iš areną išsinuomojusios AB „Achema“ atstovų, nei iš jiems renginį organizavusių UAB „Lietuvis“.

„Suvokdamas, kad mūsų, kaip viešąsias paslaugas teikiančios įstaigos, uždavinys nėra tik perduoti patalpas, bet ir suteikti reikiamą informaciją, pagalbą bei padėti, esant galimybėms, tą visada dariau, darau ir darysiu visų renginių metu, netgi nepaisant to, jog renginys – uždara privataus subjekto šventė, už kurios organizavimą buvo mokamas atlygis trečiam asmeniui, kaip buvo šiuo konkrečiu atveju.

Moraline prasme mes turėjome visą teisę vykdyti tik formalius savo įsipareigojimus ir leisti savo darbą už pinigus dirbti profesionalams, tačiau tiek aš, tiek kiti mūsų įstaigos darbuotojai padėjome UAB „Lietuvis“ organizuoti renginį, suteikėme žmogiškojo kapitalo reikalaujančią pagalbą, papildomo inventoriaus, kuris buvo paprašytas tik renginio dieną, bei visaip kitaip atsiliepėme į jų prašymus prieš, per ir po renginio.

Pretenzijoje pateikti priekaištai yra nepagrįsti jokiomis faktinėmis aplinkybėmis, kurias paneigiau savo paaiškinime įstaigos vadovei papunkčiui surašęs visus realius faktus į kiekvieną priekaištą, kurie įrodo, kad viskas, kas yra teigiama pretenzijoje, tiesiog prasilenkia su tiesa.

Su visais renginių organizatoriais visada bendrauju dalykiškai, nuoširdžiai ir atsakingai, niekada nesu gavęs priekaištų, o labai dažnai kaip tik sulaukdavau nuoširdžių padėkų už sėkmingą bendrą darbą įgyvendinant svarbius aukščiausio lygio renginius Jonavos sporto arenoje.

Klausimai, į kuriuos negalėdavau atsakyti, būdavo susiję su arenos ūkiniais ir bendraisiais techniniais klausimais. Savaime suprantama, kad už tokius reikalus atsakingas direktorės pavaduotojas ūkiui ir bendriesiems reikalams, todėl atsakymus į tokio pobūdžio klausimus derindavau su juo.

Dėl to ir susitikimų metu sėdėdavome dviese, o ne po vieną, nes turime skirtingus kompetencijos laukus: pas mane – dokumentacija, laikų derinimai ir kiti bendro pobūdžio organizaciniai klausimai, o pavaduotojas ūkiui ir bendriesiems reikalams – už visus arenos ūkinius ir techninius reikalus.

Manau, kad UAB „Lietuvis“ kaip tik turėtų džiaugtis, jog techninius, ūkinius klausimus derindavau su atsakingu asmeniu, o ne „šaudavau iš akies“, nes taip jie gavo visokeriopai patikimą ir išsamią jiems rūpimą informaciją.

Į socialinį tinklą „Facebook“ susitikimo metu buvau „užsukęs“ vos vieną kartą, kai p. M. Olekas man pasakė, kad jiems reikia pasitarti apie kažkokius reikalus tarpusavy, bet nors jiems kaip ir nereikia daugiau manęs, tačiau paprašė pasilikti, jeigu ko nors prireiktų tarpusavio diskusijos metu.

Kadangi UAB „Lietuvis“ atstovų tarpusavio diskusijoje aš nebuvau reikalingas, išsitraukiau telefoną ir socialiniame tinkle „Facebook“ atsakiau interesantei į pateiktą užklausą dėl baseino atidarymo pradžios ir įkainių.

Be to, galiu paminėti, kad ir pats p. M. Olekas susitikimų metu taip pat naršydavo socialiniame tinkle „Facebook“ ir su politikais susirašinėdavo „Messenger“ programėlėje, kai aš kalbėdavau ir pasakodavau kokią nors jiems aktualią informaciją. Bet tai nėra nei priekaištas, nei koks nusikaltimas: tiesiog pridedu šį faktą tam, kad būtų pademonstruotas tam tikro lygio dviveidiškumas iš p. Marijaus Oleko, kuris bando mane pasmerkti už tai, kaip ir pats elgiasi analogiškoje situacijoje.“

Direktorė: pretenziją priimu asmeniškai

JKKSC direktorė Regina Stupurienė aiškina, kad įstaigos sutarties objektas yra išnuomojamos patalpos, o ne darbuotojo paslaugų suteikimas renginio organizavimui.  Direktorė taip pat stebisi, kad UAB „Lietuvis“  pretenziją pateikė praėjus daugiau kaip  1,5 mėnesio po renginio.

„Šią pretenziją, surašytą sporto centro darbuotojo Ž. Galimovo adresu, priimu asmeniškai, norint parodyti, jog nesugebu atsirinkti kadrų, – sako R. Stupurienė. – Ž. Galimovas sporto centre pradėjo dirbti 2019 m. rugpjūčio 19 d.  mano pasirinkimu su niekuo nederinus.

Aš Žilviną pažįstu seniai, jis buvęs sporto centro tinklinio sporto šakos auklėtinis. Tai atsakingas, išradingas, tolerantiškas žmogus. Nuo darbo pradžios sporto arenoje įvyko 15 stambių jo kuruojamų  renginių, tarp kurių – ir UEFA Futsal čempionų lygos varžybos.

Per visą Žilvino darbo laikotarpį jokių pastabų iš vykdytojų negauta – sulaukėme tik teigiamų atsiliepimų. Aš ir sporto centro darbuotojai jo darbu ir iniciatyvumu esame patenkinti. Išnagrinėjusi pretenziją ir Žilvino paaiškinimą, pretenziją laikau kaip nepagrįstą.”

2013 views