Sportas

Stipriausi šalies diskgolfo žaidėjai išbandė Jonavos parką


Paskutinį rugpjūčio šeštadienį 90 stipriausių šalies diskgolfo žaidėjų rinkosi Jonavoje – čia vyko priešpaskutinis 2021 metų sezono etapas.

Žaidėjai ne tik kovėsi dėl svarbių taurės įskaitos taškų, tačiau ir pirmieji išbandė naujausią diskgolfo parką Lietuvoje.

18 krepšių Jonavos diskgolfo parkas įkurtas aplink miesto estradą, o paskutinis krepšys įrengtas ant slidinėjimo kalno papėdės.

Pagal reljefą ir aplinką Jonavos diskgolfo parkas yra labiausiai išsiskiriantis iš visų Lietuvos parkų. Taip pat daugelis žaidėjų šį parką įvardijo kaip vieną sudėtingiausių visoje Lietuvoje.

Šiame etape dalyvavo žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų – Jonavos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Elektrėnų, Gargždų ir kitų.

Po sunkios ir lietaus sutrikdytos kovos bendroje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Aurelijus Zinkevičius. Per du ratus jis surinko -7 rezultatą ir trimis taškais aplenkė Gabrielių Gricių ir keturiais – Mindaugą Pošių. Iš viso bendroje įskaitoje varžėsi 45 žaidėjai.

Vyrų meistrų grupėje (virš 40 metų) geriausią rezultatą parodė jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius. Jis vienu tašku aplenkė Paulių Pranaitį ir dviem – Tadą Ūselį. Šioje grupėje varžėsi 15 žaidėjų.

Dar vieną pergalę Jonavai pelnė moterų grupės lyderė Mireta Jurgelevičiūtė. Ji užtikrintai aplenkė antroje vietoje likusią vilnietę Svetlaną Kobec ir Oksaną Žukauskienę iš Klaipėdos.

Ši pergalė Miretai leido užsitikrinti pergalę sezono įskaitoje ir tapti Lietuvos 2021 m. taurės nugalėtoja.

Pagal discgolf.lt

443 views