Sportas

Stebuklingai išsigelbėjusi „Jonava“ palaužė „Žalgirį-2“

Šį vakarą Jonavoje vyko dramatiškas trileris, kurio pabaigoje džiaugėsi namuose žaidusi „Jonavos“ (7-16) ekipa. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 84:83 (23:11, 23:32, 16:27, 22:13) palaužė Kauno „Žalgirį-2“ (10-12).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Dominykas Stenionis smeigė tritaškį ir atrodė, kad žalgiriečiai išsiveš pergalę, mat svečių pranašumas siekė 9 taškus – 82:73.

Vis tik Ianas Gardeneris surinko 4 taškus iš eilės dvitaškį pridėjo Kahlilas Thomasas ir prasidėjus paskutinei minutei, „Jonavos“ deficitas sumenko iki 3 taškų (79:82). Visai netrukus K. Thomasas pridėjo dvitaškį ir likus 44 sekundėms, dar labiau priartino šeimininkus (82:83).

Kitoje atakoje svečiai per 24 sekundes nesugebėjo suregzti atakos ir, likus 22 sekundėms, lemiamas išpuolis atiteko šeimininkams.

Didžiąją dalį atakos kamuolį savo rankose laikęs Modestas Žaunieriūnas perdavė jį Redui Jakubauskui, kuris atliko sėkmingą reidą į baudos aikštelę ir taip persvėrė rezultatą – 84:83.

Po minutės pertraukėlės Justinas Ramanauskas dar spėjo išmesti tritaškį, tačiau šis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Jonavos“ pergalę.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė K. Thomasas, kuris pelnė 20 taškų (9/10 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, kartą suklydo bei surinko 38 naudingumo balus.

„Jonava“: Kahlilas Thomasas 20 (9/10 dvit., 13 atk. kam., 38 naud. bal.), Ianas Gardeneris 19 (5/8 dvit.), Martynas Pacevičius 15 (6/9 dvit.), Martynas Linkevičius 11 (0/5 dvit., 8/11 baudos), Modestas Žaunieriūnas 10 (2/9 trit.).

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 20 (7/9 dvit.), Dominykas Stenionis 15 (3/6 trit.), Modestas Kancleris 12.