Sportas

Sesės Grudzinskaitės – Lietuvos sniego tinklinio čempionės


Jonavos „Aušrinė-KKSC“ tinklininkės sesės Gerda ir Rugilė Grudzinskaitė su „Audimas Volley team“ komanda tapo Lietuvos sniego tinklinio čempionėmis ir iškovojo teisę dalyvauti antrajame Europos sniego tinklinio čempionate.

Stipriausios Lietuvos sniego tinklinio komandos paaiškėjo šeštadienį Druskininkuose vykusiame LTeam žiemos festivalyje. Būtent čia 12 mūsų šalies komandų varžėsi ir atvirajame Lietuvos čempionate.

Tikra čempionato puošmena tapo moterų finalas, kuriame susitiko „Audimas Volley team“ (Vytenė Vitkauskaitė, Urtė Andriukaitytė, Gerda Grudzinskaitė, Rugilė Grudzinskaitė) ir „SK Auksma“ (Svetlana Bekiš-Šturo, Lilija Frelik, Danielė Kvedaraitė). Po net 47 minutes trukusios dramatiškos kovos „Audimas Volley team“ tinklininkės 2-1 (21:19, 16:18, 15:6) išplėšė pergalę prieš varžoves ir į viršų kėlė nugalėtojų taurę.

„Esame be galo laimingos, iškovojusios kelialapį į Europos čempionatą. Finalas buvo įtemptas, priešininkės yra stiprios žaidėjos, bet mes kovojome iki paskutinio taško ir parodėme charakterį“, – džiaugėsi G. Grudzinskaitė.

Nors Lietuvoje žiema šiemet labiau primena pavasarį, LTeam žiemos festivalyje tai nebuvo kliūtis –  Lietuvos sniego tinklinio šakos atstovai sniegą ir žiemą surado Druskininkų „Snow arenoje“. Tai šio žiemos sporto atstovams buvo pirma galimybė šiais metais išbėgti parungtyniauti, įsivertinti savo galimybes ant sniego ir pakovoti dėl kelialapių į 2020 m. Europos sniego tinklinio čempionatą.

„Man sniego tinklinis yra labai įdomus, nes reikia prisitaikyti prie specifinių sąlygų. Tikrai pašalome rankas ir kojas, bet pergalė atperka viską. Prisitaikyti nebuvo lengva, nes šiuo metu žaidžiu tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį, bet labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pažaisti ir sniego čempionate. Ačiū komandos draugėms Vytenei, Urtei ir sesei Rugilei, su kuriomis buvo labai smagu žaisti ir iškovoti pirmą vietą“, – šypsojosi G. Grudzinskaitė.

Ne taip gerai sekėsi Jonavos „Aušrinė-KKSC“ moterų tinklinio komandai, kuri savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes Baltijos lygos čempionate ir Lietuvos pirmenybėse. Jonavietės nusileido TK „Kaunas“-VDU ir Alytaus „Prekyba-Parama“ komandoms.

LTF ir jonavosnaujienos.lt info.

337 views