Kultūra

Seserų Marijos ir Ievos Dūdaičių soprano-fortepijono koncertas


Unikalus ir vienintelis toks pasaulyje seserų Marijos ir Ievos Dūdaičių soprano-fortepijono duetas, solidų kūrybinį kapitalą susikrovęs tarptautiniuose konkursuose, prestižiniuose festivaliuose ir koncertų salėse, iš užsienio į gimtinę sugrįžo po ilgų mokslų ir stažuočių metų Vokietijoje, Nyderlanduose ir Italijoje.

Grįžo ne tuščiomis, o su dešimt metų brandinta ir kompaktiniame diske įrašyta programa „Inseparable“, kurią pristatys Jonavos kultūros centre, kovo 27 d., sekmadienį.

CD oficialiai išleistas pasaulyje 2022 metų kovo 4 dieną su prestižine Vokietijos įrašų kompanija Ars Produktion.

Albumo pristatymo turo metu galite nusiteikti intriguojančiam įvykių scenarijui, netikėtiems siužeto vingiams, scenografiniais niuansais, vienai už kitą gražesnėms melodijoms bei neišmatuojamam kiekiui nuoširdumo, šilumos, džiazo siautulio, primadoniško rafinuotumo, staigmenų, improvizacijos, jaukumo, ramybės, valiūkiškumo ir tikros seserų dvasios.

Repertuare pianistės Ievos Dūdaitės kūryba, seserų apsikeitimas rolėmis (sopranas akomponuoja, o pianistė dainuoja!), 4 rankų fortepijoninis duetas, paties dueto aranžuotos arijos, lietuvių kompozitoriaus Jurgio Kubiliaus specialiai Ievai Dūdaitei sukurta ir dedikuota fortepijono sonata ir dar daug kitų perliukų.

Pasaulinis turas startavo kovo 9 dieną. Miestai, kuriuos džiugins Ieva ir Marija Dūdaitės – Hanoveris, Liuksemburgas, Štutgartas, Lisabona, Vilnius, Kaunas, ir daugelis kitų.

427 views