Naujienos

Šeimų šventė – Jonava gyvybės pilna


Šeštadienį Jonavoje nuo pat vidurdienio Ramybės skveras virto gyvybės kupinu traukos centru. Čia įvyko spalvinga ir šilta „Šeimų šventė – Jonava gyvybės pilna“, subūrusi miesto gyventojus bei svečius į bendrystės, džiaugsmo ir kūrybos kupiną renginį. 

Šventė prasidėjo smagiu koncertu, kurio metu skambėjo muzika ir dainos, kvietusios šokti ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius.

Dainas ir šokius renginio žiūrovams dovanojo Jonavos kultūros centro vaikų popchoras „Šuldu Buldu“, šokių namai „Melgė“, bei „Šėlsmas“, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos „Dainavimo studija“, Jonavos Panerio pradinės mokyklos ansamblis, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos Ukulėlių ansamblis, bei popchoras „Repriza” ir mažieji Jonavos Yamaha muzikos mokyklos mokiniai. Sveikinimo žodį tarė Jonavos rajono savivaldybės vicemeras Povilas Beišys. 

Didelio dėmesio sulaukė kūrybinės dirbtuvės, kurios kvietė kurti, piešti, karpyti ir eksperimentuoti. Čia savo vaizduotę atskleidė ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, įsitraukę į smagią veiklą. 

Šventėje taip pat netrūko pažintinės veiklos – vietos įstaigos pristatė savo paslaugas ir veiklas, suteikdamos galimybę geriau pažinti bendruomenės narius, bei jų atliekamą darbą. 

Mažieji adrenalino mėgėjai varžėsi paspirtukų lenktynėse, o viena iš netikėčiausių ir smagiausių šventės dalių tapo ropliukų lenktynės – čia visi susirinkusieji galėjo stebėti neįprastą, bet labai žaismingą reginį. 

Ne mažiau svarbi šventės dalis – „Kultūrų kelionė“, kurios metu svečiai „Malvi“ galėjo artimiau susipažinti su Ukrainos kultūra: skambėjo tradicinės dainos, buvo žaidžiami liaudies žaidimai, netrūko šilto bendravimo ir draugiškos atmosferos. 

Galiausiai, šventės akcentu tapo gyvas ir spalvingas Jonavos 275 metų simbolio – paukštelio – kūrimas, organizuotas Krašto muziejaus. Ši kūrybinė veikla simboliškai sujungė visus šventės dalyvius, prisidėjusius prie bendro meno kūrinio. 

Diena Ramybės skvere praėjo kupina šypsenų ir bendrystės jausmo. Šventė dar kartą įrodė – Jonava tikrai gyvybės pilna!

  Jonavos ligoninėje – jau 200-asis šių metų naujagimis

JKC info. ir nuotr.

138 views